Як говориться в повідомленні FEMEN, протест викликаний побоюваннями, що другий візит Дмитра Медведєва в Україну призведе до більшої політичної і економічної "русифікації" країни.

Рух "Фемен" узявся за Мєдвєдєва

"Тоталітарно-патріархальні синдроми Віктора Януковича і його команди, які проявилися одразу ж після президентських виборів", - говориться в повідомленні.

FEMEN вважає, що зближення України та Росії також несе загрозу інтересам українок, які тільки починають відчувати себе вільними європейськими жінками.
"Хід розвитку українсько-російських відносин свідчить про те, що Янукович стурбований далеко не свободами українських жінок - він захоплений загарбницькими амбіціями кремлівських чоловіків", - наголошується в повідомленні FEMEN.

"Експансія Росії загрожує для України не тільки втратою громадянських прав і свобод, а й поверненням радянського домострою. Для українських жінок свобода має аромат французьких парфумів, а не "кирзи". Ми не дамо нашу країну і українок на розтерзання російському ведмедю!" - заявила Ганна Гуцол, лідер жіночого руху FEMEN.


Переглядів: 5508
Поширень: 0