Як пише в суботу, 17 липня, Forbes, найщасливіші люди живуть у скандинавських країнах, а найнещасніші — в африканських. Україна опинилася в рейтингу на 73-му місці поряд із сусідами — Росією і Румунією.

Компанія Gallup складала рейтинг на основі опитування жителів 155 країн світу. Вони повинні були зарахувати себе до однієї з трьох груп: щасливі, нещасні або такі, що борються з життєвими труднощами. Дослідження проводилося протягом декількох років — з 2005 по 2006 рік.

З\'ясувалося, що найщасливіше живуть датчани. Тут близько 82% населення насолоджуються життям, а до нещасних себе зараховують лише 1%. На другому місці опинилися фінни. У цій країні 75% населення вважає себе щасливим.

Останні в трійці норвежці. Близько 69% населення цієї країни задоволені життям. При цьому Норвегія єдина країна, в якій, згідно рейтингу, немає нещасливих людей.

Україна в переліку посіла 73-є місце. Цю позицію країна ділить ще з п\'ятьма державами: Росією, Румунією, Словаччиною, ПАР і Ліваном.

Як показує опитування Gallup, в Україні 21% людей вважають себе щасливим, 26% — нещасними, 53% — борються з життєвими труднощами.

Найгірше живеться населенню африканської країни Того. Лише 1% жителів Того визнає себе щасливим. При цьому 31% зараховує себе до нещасних, а 67% борються з життєвими незгодами.


Переглядів: 2155
Поширень: 0