Найпопулярнішими у першій половині жовтня були новини політики. Особливо українців зацікавили повідомлення про скандальний запис із Олегом Ляшко, конституційну реформу Януковича та стан здоров’я Анни Герман.

На другому місці за популярністю – новини економіки. Лідерами стали новини про податковий кодекс, зростання курсу долара та подорожчання вартості продуктів.

Традиційно інтерес читачів порталу викликають резонансні події. Українці шукали детальну інформації про ДТП на Дніпропетровщині та екологічну катастрофу в Угорщині.

Щоденно в стрічку порталу UKR.NET поступає в середньому 20 тис. новин із більше, ніж 500 всеукраїнських та регіональних джерел.

Довідка.

Національному інтернет-порталу UKR.NET (www.ukr.net) 6 років. На сьогодні він є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів – його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind). На порталі UKR.NET зібрано оптимальний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних багатьма українськими користувачами сервісів: новини, пошта, погода, каталог Інтернет-магазинів, персональний сервіс закладок та ін.


Переглядів: 2001
Поширень: 0