В ефірі російського каналу вийшов сюжет, який несподівано гостро зображає президента Віктора Януковича, з яким, наразі, у російського керівництва хороші відносини.

Пародійний Янукович з\'явився у популярному шоу "Велика різниця" увечері в неділю, 31 жовтня. Автори сюжету вирішили пояснити новітню українську історію через сюжет комедії "Брюс всемогутній": там звільнений телеведучий отримує від Бога його повноваження.

У пародії ж Богом стає Віктор Янукович, отримавши ці повноваження від пародійного ж Віктора Ющенка. Вже в діалозі цих персонажів прозвучали теми, досить гострі для обох країн. Що характерно, багато "підколів" на адресу Януковича лунали взагалі чи не вперше на федеральному каналі: "серйозні" новини таких тем піднімати не люблять.

Наприклад, коли "Ющенко" здає справи і піднімається драбиною "в небо", "Янукович" просить в нього напуття. "Осетію не визнавай!" - кричить йому колишній президент України. Тим самим з екрану президентові Україні нагадали, що перед виборами він обіцяв визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії, які відкололися від Грузії, але після виборів різко передумав. Російське керівництво цю позицію Януковича публічно не засуджувало, хоча президент сусідньої Білорусії Олександр Лукашенко був викритий в обмані особисто Мєдвєдєвим.

Також в пародії побіжно прозвучали натяки на кримінальні справи, які, нагадаємо, затьмарюють біографію українського президента.

Інша "вічна" тема - газові борги. Тут "Віктор Янукович" запитує у "Віктора Ющенка", коли ж Україна поверне їх Росії. При цьому спочатку за спиною він показує два пальці, а потім вони чарівним чином складаються в дулю. Очевидно, на думку авторів пародії, це відображає справжній стан речей.

Ставши президентом, "всемогутній Віктор" швидко позбавляється від опозиції в особі пародійної ж Юлії Тимошенко - за допомогою магії псує її публічний виступ, де вона його критикує.

І, нарешті, в пародії пролунав відкритий натяк на епізод, куди більш відомий в інтернеті, ніж в телеефірі. На Віктора Януковича, який тільки-но відчув свою повню всемогутність, падає траурний вінок.

Закінчується сюжет зовсім суворим епізодом: нібито президент Україні, думаючи тільки про свої потреби і не бажаючи бачити і чути скарги простих людей, ховає від них голову в волохаті рожеві навушники.


Переглядів: 3109
Поширень: 0