В дні підбиття результатів виборів в місцеві ради підвищеним попитом читачів стрічок новин на національному-порталі UKR.NET користувались новини політики й регіонів. Останні випередили за клікабельністю традиційно більш популярні новини економіки й фінансів.

Так, 1 листопада, в перший день після виборів, інтерес до політичних та регіональних новин подвоївся порівняно з середньодобовими показниками клікабельності цих рубрик (в робочі дні) на попередньому тижні. Загалом протягом тижня після голосування кількість кліків по політичних новинах зросла більш ніж на 60%, а по регіональних – майже на 75% порівняно з попереднім тижнем.

Щохвилини в стрічки новин порталу UKR.NET надходять новини з кількох сотень джерел й розміщуються у відповідних тематичних рубриках. Нещодавно на порталі UKR.NET було впроваджено технологію, яка покликана вдосконалити роботу сервісу новин. Оптимізовано процес виключення дублюючих новин (що освітлюють один інформаційний привід з різними варіаціями заголовків та текстів), покращено якість відбору новин. Так, пріоритет надається авторитетним джерелам: генераторам новинного контенту - першоджерелам, постачальникам оперативної інформації, онлайновим ЗМІ, що є найбільш цитованими.


Переглядів: 2031
Поширень: 0