Концерн Поділля

Про подібні наміри державних чиновників на презентації проекту «Відкритий світ» заявив керівник робочої групи «Національні проекти» Владислав Каськів. Для реалізації цього плану всім школярам доведеться придбати нетбуки вартістю до 2 тис. грн

Каськів зазначив, що 1,5 млн. - 2 млн. школярів зможуть придбати нетбуки за схемою безвідсоткового кредиту. А відмінники, за його словами, зможуть отримати нетбуки безкоштовно.

Також концепція передбачає, що зі школярів буде стягуватися плата за користування комп\'ютерною програмою. Її розмір поки що не визначений.

Нагадаємо, що в серпні 2010 року Президент України Віктор Янукович обрав «Відкритий світ» в числі 10 національних проектів, які підлягають першочерговій реалізації. У рамках цього проекту планується ввести в українських школах мультимедійні уроки, забезпечити всіх школярів комп\'ютерами і побудувати національну мережу 4G, яка буде використовуватися в освітніх цілях.

Держава планує оголосити конкурс на її будівництво, виробництво нетбуків для школярів і розробку освітньої «хмари» до кінця літа. За словами Владислава Каськіва, до цього часу будуть проведені науково-дослідні роботи по проекту «Відкритий світ».

«4 березня буде оголошено тендер на проведення науково-дослідних робіт по нацпроекту. До 22 липня вони завершаться», - розповів Каськів


Переглядів: 2751
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр