Цьогоріч у Вінниці здійснено підсилення зовнішнього освітлення на 11 пішохідних переходах. До кінця року, згідно затвердженого графіка, планується завершити роботи на ще 22 переходах. В першу чергу такі заходи проводяться на тих ділянках автошляхів, які знаходяться поблизу загальноосвітніх шкіл, а також там, де в зоні «зебри» освітлення немає взагалі, або ж воно слабке.

Для того, аби у темну пору доби створити безпечні умови руху для водіїв та пішоходів, ще декілька років тому у місті почали встановлювати підвісні ліхтарі над пішохідними переходами, аби водії змогли побачити «зебру» здаля та завчасно збавити швидкість. Упродовж кількох останніх років у такий спосіб було освітлено 24 пішохідних переходи. Упродовж червня-липня поточного року було встановлено додаткове освітлення іще на 11 надземних переходах. Зокрема, додатково освітлено «зебри» на вулицях 1-го Травня (заїзд у тролейбусне депо), Д. Нечая (поблизу 22-ї школи), Немирівське шосе, Київській, Грибоєдова, Дачній, Островського та на інших ділянках. Працівники МКУП «Міськсвітло» встановили підвісні ліхтарі, а також влаштували додаткові світильники на стовпах, які межують із переходами. До кінця 2011 року більш ніж два десятки пішохідних переходів також будуть обладнані додатковим освітленням.

Наразі департамент комунального господарства та благоустрою міської ради розробляє перспективні плани щодо освітлення пішохідних переходів у 2012 році та пропонує вінничанам долучитися до обговорення та визначення місць на дорогах міста, які потребують додаткового освітлення. На нашому сайті в розділі "Обговорення" усі учасники дорожнього руху мають можливість залишити свої пропозиції і вказати, на яких «зебрах» в першу чергу слід встановити додаткові ліхтарі. Адже водії, які щодня їздять на авто по вулицях міста, а також піші городяни якнайкраще знають, де надземні переходи освітлені добре, а де потребують додаткового освітлення


Переглядів: 3580
Поширень: 0