Верховна Рада з третьої спроби підтримала проект постанови №9297 від 17 жовтня 2011 року, поданий спікером Володимиром Литвином, про визнання такою, що втратила чинність, постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України».

За відповідне рішення проголосували 295 депутатів при необхідних 226.

Раніше депутати відмовилися підтримати проект документа.

В.Литвин на погоджувальній раді у понеділок, 17 вересня, заявив про поспішність рішення щодо скасування переведення часу і закликав скасувати постанову, прийняту парламентом 20 вересня.

Нагадаємо, що 13 жовтня у парламенті було зареєстровано проект постанови №9287-1, автор якого — народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко — пропонує повернути в Україну природний для країни зимовий час, відмовившись згодом від переходу до літнього.

Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», якою скасовано щорічне переведення годинників на зимовий/літній час. Документом передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Проти такого рішення виступив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, який надіслав листа голові Верховної Ради Володимиру Литвину з проханням ініціювати перегляд рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу в Україні.

Окрім того, Держкомісія єдиного часу і еталонних частот України звернулася з відкритим листом до прем\'єра Миколи Азарова, в якому обґрунтувала недоцільність скасування переходу на зимовий час.


Переглядів: 3287
Поширень: 0