Рік обіцяє стати захоплюючим, важким, але незмінно цікавим часом, труднощі особистого плану будуть перегукуватися з проблемами світового масштабу, але вирішувати їх всі повинні разом, спільно, кожна людина – зі своєї позиції. Господар року благоволить до людей обдарованих, неординарних, активних, які вміють і люблять працювати з вогником, ентузіазмом, з творчим підходом і фантазією.

ОВЕН

Здоров\'я. Стан здоров\'я Овна не підведе. Особливо якщо він встиг позбутися в минулому році шкідливих звичок. Типовий для другої половини зими та початку весни сплеск грипу та застудних захворювань мине його. Для Овна, який страждає будь-якими формами хронічних захворювань, літо - дуже вдалий час для чергового лікувального курсу.

Кар\'єра. Астрологічний прогноз на 2012 рік для Овнів обіцяє їм кар\'єрне зростання. Однак не варто чекати посадового зростання склавши руки. Праця і дисципліна - ось кращі союзники Овна в 2012 році. Не варто нехтувати новими діловими знайомствами, вірогідність яких особливо велика в першій половині року. Однак і не варто заради них розривати стосунки зі старими партнерами.

Фінанси. Овен повинен уникати авантюр і сумнівних операцій. Навряд чи буде вдалою біржова діяльність. Зростання доходів найбільш імовірний в квітні-травні. Листопад і друга половина грудня - час, що вимагає підвищеної обережності у фінансових питаннях.

Приватне життя. Хвиля кохання в новому році буде настільки потужною, що захопить Овна без залишку. Самотні Овни з великою ймовірністю можуть очікувати появи на горизонті своєї пари. Успіх у любові стане запорукою успіху у всіх інших сферах життя.

ТЕЛЕЦЬ

Здоров\'я. Тельцю слід невпинно піклуватися про своє травленні. Особливо чреваті велика кількість їжі під час свят. Весняно-літній період не створить клопоту зі здоров\'ям. Але влітку не варто нехтувати засобами підвищення імунітету.

Кар\'єра. Кар\'єрний злет досить імовірний в лютому. Загалом Телець службових вершин наступного року не підкорить. Можливо, доведеться навіть влаштовуватися на нову роботу або перекваліфікуватися в нову професію. Але всі зміни стануть відмінним доробком для майбутніх успіхів.

Фінанси. Астрологічний прогноз на 2012 рік для Тельців обіцяє цьому знаку отримання великих грошових сум, наприклад, спадщини. У березні-квітні можна розраховувати на гарний прибуток від операцій з нерухомістю. А ось у червні та грудні обережність у фінансових справах не завадить.

Приватне життя. Попри їхнє бажання, Тельцям доведеться приділяти сім\'ї і родичам багато часу. Можливо, вони навіть змушені будуть стати арбітрами в їхніх конфліктних ситуаціях та спірних питаннях. Одинокому Тельцю в квітні, а потім у листопаді слід чекати цікавого знайомства. Найкращий час для весіль у Тельців - липень-серпень. У грудні ж їм варто бути дуже обачними в плані сумнівних знайомств і романів з чужими чоловіками. Не варто розраховувати, що таємне не стане явним. 

БЛИЗНЮКИ

Здоров\'я. Близнюки будуть готові до звершень, адже вступлять вони в нього з великим потенціалом здоров\'я. Але якщо вони стануть витрачати сили нерозумно, то виснаження може прийти вже до весни. Так що прихід першого тепла бажано ознаменувати систематичними заняттями фізкультурою. Регулярні фізичні вправи варто знову відновити восени.

Кар\'єра. Близнюкам не вдасться хапати з неба зірки. Кар\'єрне просування буде, але воно не вплине на життя кардинально. Найбільш ймовірний період для службового зростання - квітень-травень. І весь час потрібно стежити за власними емоціями, тому що схильність до запальності і агресії може зіпсувати стосунки з колегами.

Фінанси. Що стосується грошових питань, то гороскоп на 2012 рік для Близнюків цілком вдалий. Їхні доходи стабільні, і тенденції до їх падіння не простежується.

Приватне життя. Як би не складалися відносини з протилежною статтю, вони будуть кращі, ніж у 2011 році. Неодружені Близнюки у кінці року опиняться в дуже приємною для себе ролі романтичного героя (або героїні), одруженим доведеться серпень і вересень присвятити сімейним справам.

РАК

Здоров\'я. Для профілактики весняного авітамінозу і депресій краще з приходом весни почати регулярно здійснювати піші прогулянки, займатися фізкультурою. Існує ймовірність стресів і нервового виснаження влітку. Але осінь стане благодатним часом, коли всі проблеми здоров\'я будуть забуті.

Кар\'єра. Вся перша половина року буде для Раків, по суті, підготовчим періодом до другої - кульмінаційної. Слід очікувати значного кар\'єрного зростання. Можливо, вони змінять роботу, але це буде пов\'язано не з вадами або втратою старої, а з блискучими перспективами нової.

Фінанси. Доходи Раків будуть впевнено рости. Хоча це не зробить їх марнотратнішими, навпаки, всі придбання будуть ретельно сплановані і навіть сімейний бюджет піддасться ретельному бухгалтерського обліку.

Приватне життя. На романтичному горизонті, на відміну від кар\'єрного, ніяких злетів не передбачається. Це навіть буде іноді псувати Ракам настрій. Втім, перша половина жовтня посвітить сонячним промінцем у віконце серця, так що не упустіть момент.

ЛЕВ

Здоров\'я. У новий рік увійдуть з відчуттям того, що резерв їхнього здоров\'я є нескінченним. І тому можуть недбало і марнотратно ставитися до нього, доводячи себе до безсоння і стресів. Влітку організму вдасться мобілізувати захисні сили і подолати нервове виснаження.

Кар\'єра. Першу половину року Львів очікує застій. У січні-лютому можливі спроби втягування їх у сумнівні плани і проекти. Але якщо цей Рубікон буде перейдено благополучно, то подальший гороскоп для Левів говорить про їхній повний успіх. Кар\'єра полетить вгору, причому здасться, що це відбувається само собою.

Фінанси. Не допускайте друзів до вирішення своїх грошових проблем, вони неодмінно проявлять необачність, а розсьорбувати все це доведеться вам. У першій половині серпня слід приділити увагу питанням заповіту, страхування, податків і т.п.

Приватне життя. Лев весь рік буде оточений прихильниками. Починаючи з липня можна чекати великого почуття або, принаймні, шанувальника, який користується авторитетом і славою.

ДІВА

Здоров\'я. Для нормального самопочуття вже у перші місяці року необхідно здійснити профілактичні заходи. Скористайтеся фітотерапією, ароматерапією та іншими природними засобами. Такий початок року стане прекрасним підставою для задовільного стану здоров\'я до його кінця.

Кар\'єра. У лютому-квітні Дів очікують зміни в професійній сфері. Це може бути вдала зміна роботи або підвищення на посаді. Ефект від цих змін перевершить усі очікування, а й зусилля для їх досягнень потрібні воістину титанічні.

Фінанси. Діви нестачі в грошах відчувати не будуть. Якщо були задумані ремонт або покупка автомобіля, квартири, дачі, то цим планам судилося здійснитися. Але не варто витрачати значні суми на коштовні речі, які не є необхідними. Притримайте ці гроші, згодом вам вдасться здійснити задуману покупку, але значно заощадивши. Велика вірогідність крадіжки.

Приватне життя. Одружені / заміжні Діви постійно будуть зазнавати труднощів у взаєминах із близькими через те, що занадто багато часу проводить на роботі. Неодружені Діви, навпаки, отримають масу шансів для зав\'язування серйозних відносин, а жовтні і листопаді велика ймовірність одруження.

ТЕРЕЗИ

Здоров\'я. Потенціалу здоров\'я, накопиченого ще на рік 2011-м, вистачить майже на весь 2012-й. Ваги в рік чорного дракона не повинні боятися ні весняних сплесків простудних захворювань, ні навантажень на нервову систему. І лише восени народилися під цим знаком відчують перші ознаки нездужання і втоми.

Кар\'єра. Весь 2011 рік Ваги старанно працювали, накопичуючи успіхи. Тепер настав час пожинати плоди. Весь наступний рік в плані професійної діяльності пройде під знаком творчості і неординарних рішень.

Фінанси. У фінансових справах керуйтеся інтуїцією. Це буде найбільш надійним способом уникнути обману. Березень-квітень - плідний час для нарощування доходів, а в другій половині серпня потрібно чекати результатів вдалих фінансових операцій.

Приватне життя. Терези не є домінантою в романтичних стосунках. "На коні" вони будуть у лютому, березні, червні і листопаді. В решту місяців лідерство Терезів - питання досить спірне.

СКОРПІОН

Здоров\'я. Скорпіонам буде здаватися, що резерви їхнього організму нескінченні. З психологічної точки зору це добре, оскільки буде створювати відчуття, що їм все по плечу. Але профілактичні заходи, своєчасний і достатній відпочинок, вітаміни - зайвими не будуть. Крім того, повинні бути обережними любителі екстремальних видів спорту, водії, так як велика ймовірність травм.

Кар\'єра.

Стрімкого кар\'єрного злету не буде. Більшу частину службового часу їм доведеться займатися рутинною роботою, можливо, навіть потрібно придбання додаткових навичок або знань. Сприятливий період становлять тільки два місяці - травень і червень. Постарайтеся не прогавити цей час.

Фінанси. З точки зору отримання доходів рік стане вдалим. Правда, доведеться чимало працювати. Але от намагатися зірвати великий куш одним махом не варто.

Приватне життя. Одружений Скорпіон отримає фактично ідилію у сімейному житті, без скандалів і з\'ясування стосунків. Холостого Скорпіона очікують легкі, приємні стосунки без зазіхань на його свободу.

СТРІЛЕЦЬ

Здоров\'я. Якщо ви не будете займатися своїм здоров\'ям, то до літа вас, мабуть, вистачить, а далі можуть початися стреси, нервові виснаження, загострення хронічних захворювань. Так що не нехтуйте профілактикою.

Кар\'єра. Ця сфера життя в повному ажурі. Кар\'єрний зліт Стрільцям забезпечений. Вони будуть готові гори звернути на ниві професійної діяльності. Єдине час, що вимагає обачності й обережності - друга декада жовтня. Фінанси. Дохід протягом усього року стабільний і цілком задовільний. Слід остерігатися лише все тієї ж середини жовтня, оскільки в цей період можна позбутися чималої суми грошей.

Приватне життя. В плані відносин з протилежною статтю Стрільцям буде нелегко. Серпень - потенційний період конфліктів, з цього ж часу і до грудня ставитеся вкрай обачно до нових знайомств. Зайти в глухий кут можуть і вже давно сформовані стосунки. Але будьте терплячі, адже з листопада починається новий дуже романтичний етап життя.

КОЗЕРІГ

Здоров\'я. Фізичне самопочуття в рік чорного дракона в Козерогів не викличе побоювань. Дещо складніше ситуація з емоційною сферою. Козероги-трудівники зайвим ретельністю і постійного недосипання можуть довести себе до безсоння і нервових зривів. Але до кінця літа вони нарешті прийдуть до розуміння, що більше так жити неможливо, і почнуть займатися своїм здоров\'ям.

Кар\'єра. Старі службові обов\'язки і існуюче положення справ у професійній сфері зживають себе. Ця обставина стане для Козерогів настільки очевидним, що вони почнуть кардинальні перетворення у власній кар\'єрі. Цей новий етап, що почався в червні, до початку жовтня призведе Козерогів на новий, досить значний кар\'єрний рівень. Тільки уникайте відряджень навесні і влітку.

Фінанси. Козеріг повинен керуватися принципами планування та економії. Не варто спокушатися привабливими, але не потрібними витратами. Нові плани будуть вимагати нових джерел доходів, пошуку яких Козероги і присвятять чимало часу.

Приватне життя. У сфері романтичних стосунків теж відбудуться зміни. Існуючі взаємини трансформуються в якісно нові. Це - відгомін змін у кар\'єрній сфері. Будьте лояльні до власного партнеру: дуже ймовірно, що він переживає не найкращі часи, підтримайте його!

ВОДОЛІЙ

Здоров\'я. Потурбуйтеся про стан власного здоров\'я прямо з початку року. Інакше вже до весни його резерви вичерпаються, і це негайно позначиться на всіх сферах життя, виникне дратівливість, нервові зриви. Не лінуйтеся боротися зі шкідливими звичками, будьте обережні з дієтами, займіться загартовуванням, збалансуйте харчування.

Кар\'єра. Старий рік вже заклав базу під ваші нові кар\'єрні звершення. У рік чорного дракона Водоліям слід підхопити прапор змін. Вони не повинні боятися нових методів роботи, нових сфер діяльності, навіть якщо ті будуть кардинально відрізнятися від старих і викликатимуть нерозуміння оточуючих.

Фінанси. Гороскоп на 2012 рік для Водоліїв обіцяє їм стабільні доходи, особливо вдалий час для нових угод і вирішення фінансових питань - березень і листопад.

Приватне життя. Перші вісім місяців року Водолій буде сміливим, буде користуватися популярністю у протилежної статі, але в той же час буде зухвалим і навіть конфліктним. Любовні успіхи будуть чергуватися зі сварками і неприємними ситуаціями. І лише восени все стане на місця.

РИБИ

Здоров\'я. Незадоволеність, апатія, хвилювання - все це створить високу ймовірність стресів, на тлі яких можливі загострення старих хвороб і виникнення нових. Але поступово життя ввійде в нормальне русло, і все само собою "розсмокчеться". Lо кінця весни неприємності будуть забуті.

Кар\'єра. 2011 рік був для цього знака важким і навіть виснажливим. І в рік чорного дракона Рибам, нарешті, вдасться потиснути плоди минулих титанічних зусиль. Вони зможуть дозволити собі просто плисти за течією, не забувши, проте, зробити висновки з подій минулого року.

Фінанси. Усі починання, особливо виникають в лютому-березні, обіцяють бути успішними. Астрологічний прогноз на 2012 рік для Риб обіцяє безхмарність і стабільність у справах. Правда, не варто проявляти зовсім вже кричущу безпечність, в усякому разі, з квітня по вересень.

Приватне життя. Ця сфера життя Риб в новому році яскрава і багата подіями. Якщо восени 2011 року у вас відбулося знайомство, то навесні воно, можливо, завершиться одруженням, причому вельми вигідним. Середина осені може ознаменуватися красивим романом, недовговічним, але запам\'ятовується. З другої половини червня до середини серпня на нові знайомства слід дивитися з обережністю.


Переглядів: 4717
Поширень: 0