Сьогодні вранці, 11 квітня, маршрут маршрутного таксі 5А подовжено від ринку "Урожай" до мікрорайону "Академічний", а маршрутка 8А їздитиме у село Вінницькі Хутори.

- Так, ми продовжили маршрут маршрутного таксі , - говорить директор департаменту енергетики, транспорту та зв\'язку Пидоченко Олексій Петрович. - Сьогодні вранці 4 маршрутних таксі, 5-та машина у нас - в резерві, їздитимуть за новим маршрутом. Стартуючи від вулиці О. Кобилянської, мікрайон Пятничани, вони возитимуть пасажирів через ринок "Урожай", спускатимуться по вул. Пирогова в бік Електромережі та прямуватимуть до висотки у мікрорайон "Академічний".

маршрутка 5А в академічному

Також, журналістам сайту "Моя Вінниця" Олексій Пидоченко повідомив , що сьогодні 14 маршрутних таксі 8А також змінюють свій маршрут.

- Маршрутка 8А "Бучми (ліс)-Червоноармійська", яка зупиняється біля МПМ "Зоря" продовжила свій маршрут приблизно на 500-600 метрів. Відсьогодні вона їздитиме до вул. Зелена села Вінницькі Хутори.

Нагадаймо, що з 6 квітня маршрут маршрутного таксі 18б подовжено від лікарні ім. Пирогова до ринку "Урожай" .Переглядів: 7952
Поширень: 0