Нагадаємо, з 1 січня 2014 року припиняють свою дію посвідчення водія, що були видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади СРСР. Через велику кількість бажаючих здійснити цю процедуру, в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах виникають черги, що створює певні незручності для громадян: літніх людей, ветеранів, ліквідаторів ЧАЕС.

Як пояснив начальник УДАІ УМВС у Вінницькій області Павло Солоненко, для поліпшення обслуговування громадян у Департаменті ДАІ прийняте рішення про виділення окремих вікон прийому документів на обмін посвідчень водія для осіб, які мають відповідні пільги. Такі приймальні вікна вже відкриті у реєстраційно-екзаменаційному центрі та районних відділах нашої області. Сподіваємося, що такі заходи будуть сприяти швидкому здійсненню процедури, тож люди зможуть у зручний для себе час обміняти водійські посвідчення.

Також Павло Дмитрович звертається до громадян цієї категорії населення не хвилюватися і не створювати ажіотажу – бланків водійського посвідчення вистачить на усіх. Якщо ж людина з якихось причин не встигне обміняти старе посвідчення радянського зразка на нове у встановленні терміни, хвилюватися не потрібно – ці строки будуть подовжені і в наступному році.

Для заміни посвідчення водія необхідно звернутись до найближчого ВРЕР ДАІ. При собі необхідно мати:

  1. Посвідчення водія на бланку, затвердженому органом виконавчої влади Союзу Радянських Соціалістичних Республік
  2. Паспорт громадянина України (за наявності – закордонний паспорт, або його копію).
  3. Екзаменаційну картку водія (за наявності).
  4. Медичну довідку.
  5. Фотографію розміром 3,5х4,5.
  6. При зміні прізвища: Свідоцтво про шлюб чи Свідоцтво про заміну прізвища.Переглядів: 5523
Поширень: 0