На сьогодні вінничани мають можливість здати вживані елементи живлення в 24 місця, які зголосилися взяти участь у конкурсі «Збір використаних батарейок у місті Вінниця» та обладнанні спеціальними контейнерами. Дізнатися про місця збору можна на гугл-мапі:
https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=z2DL5SvMmskU.kOnzrvOWvOJ4

Такі пункти збору розміщені в школах №2, 5, 8, 11, 13, 16, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, школі-ліцеї смт. Стрижавка, а також у педагогічному і технічному університетах, в офісах громадських організацій, підприємств та в обласній бібліотеці ім. Тімірязєва.

збір використаних батарейок у Вінниці

Конкурс «Збір використаних батарейок у місті Вінниця» проводить польське товариство «Інтеграція Європа – Схід» з 1 червня по 1 листопада 2013 року в рамках проекту «Бізнес для екології. Збільшення конкурентоспроможності українських підприємств за рахунок розвитку сучасних систем збору небезпечних відходів у Вінниці» у межах програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ РП в 2013 р. Регіональними партнерами в реалізації проекту виступають Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” та Благодійний Фонд „Подільська громада”.

Метою конкурсу є підвищення обізнаності жителів вінницької області щодо правильної утилізації небезпечних електронних відходів, зокрема використаних батарейок. Ця тема є надзвичайно актуальною сьогодні, адже щодня в Україні викидають 10-12 тонн пальчикових батарейок. Одна батарейка забруднює 20 кв. м землі або 400 літрів води, оскільки містить важкі метали та хімію.

У травні польське Товариство «Інтеграція Європа – Схід» вже передало у пункти збору спеціальні контейнери для вживаних батарейок. А наприкінці року будуть підведені підсумки конкурсу та вручені призи установам, які зібрали найбільше використаних батарейок:

  • За зайняте І місце - телевізор
  • За зайняте ІІ місце - ноутбук
  • За зайняте ІІІ місце- фотоапарат
     

 


Переглядів: 6696
Поширень: 0