16 вересня припиниться реєстрація в електронній черзі тих дошкільнят, батьки яких хочуть влаштувати їх в садок ще у цьому навчальному році. Винятком є тільки діти-п’ятирічки.

Електронна черга у Вінниці розпочала працювати з грудня минулого року. Цей ресурс зробив процес реєстрації у дитсадок відкритим, прозорим та зрозумілим. Тепер батьки мають достатньо інформації про кількість дітей, які планують влаштуватись у той чи інший садок, та можуть зареєструватись там, де черга найменша. Із появою електронного сервісу припинилась можливість і різних зловживань та маніпуляцій в питанні зарахування до дитячих закладів.

Цьогоріч групи в ДНЗ вперше формувались винятково через електронну чергу. На сьогоднішній день прийом дітей на поточний навчальний рік підходить до завершення. Тому зареєструватись у черзі можна буде вже тільки на наступний. Дітей, які не потрапили в садок, але вже були зареєстровані раніше, департамент освіти буде намагатись влаштувати в ДНЗ протягом року у новостворені групи або якщо будуть вивільнятись місця в існуючих. Тому потрібно постійно слідкувати за статусом дитини в електронній черзі та за тими повідомленнями, які надходять по електронній пошті.

Щоб гарантовано потрапити в ДНЗ в наступному році, батьки мають об’єктивно оцінювати цю можливість, враховуючи кількість дітей у черзі. Якщо їх забагато, то краще перереєструватись в інший дошкільний заклад. Знятись з реєстрації потрібно в телефонному режимі, набравши номер 59-53-08. Після цього з’явиться можливість стати в чергу в іншому дитячому садку.

Щоб допомогти батькам спрогнозувати свій план дій, до кінця жовтня в розділі «Реєстрація до дитячого садочку» працівники департаменту освіти розмістять інформацію про кількість дітей, які будуть набиратись у кожний дитячий садок в наступному навчальному році. Тоді можна точно визначити, чи буде місце для дитини в бажаному садку.

Зареєструватись у черзі та влаштуватись у дитячий садок ще у цьому навчальному році є можливість у дітей п’ятирічного віку, які повинні гарантовано отримувати дошкільну освіту перед навчанням у школі.

Для цього потрібно реєструватись на 2014 рік, але в розділі «Примітка» обов’язково вказати про необхідність зарахування у цьому навчальному році.Переглядів: 5422
Поширень: 0