Над батьківщиною нависла загроза війни, загроза нашому суверенітету, цілісності країни, життю наших громадян, жінок та дітей!

Влада буде здійснювати відповідні дії, силові структури будуть скеровувати війська та чинити опір ворогу.

Проте всі ми, громадяни України, повинні чинити свій опір, вести свою війну проти окупанта.

1. Потрібно об’єднатись. Вчорашня опозиція та опозиція сьогоднішня, партії, громадські рухи, молодь, пенсіонери. Об’єднатись революціонерам та міліціонерам – всім. Вчорашнім беркутівцям потрібно першими йти для протидії, як колись штрафні батальйони, показати чого вони варті перед озброєним противником, а не перед студентами. Потім між собою ми з’ясуємо, хто був неправий, розберемось. Спочатку всі на захист Батьківщини.

2. Під час окупації припиняємо критикувати владу. Консолідуємось. Всю увагу, критику спрямовуємо на реальну проблему – окупацію України.

3. Припиняємо купувати російські товари з кодом 460. Ми як громадяни,можемо не купувати такий товар. Хоча б до припинення окупації. Бо потрачена на такий товар гривня дасть можливість Путіну купити патрон, який вистрілить в нашого солдата або цивільного, тобто в нашого батька, матір, брата, сестру, сина, дочку. Не дайте Путіну можливість купити цю кулю на ваші гроші.

4. Відмовтесь від російських доменів, таких як mail.ru та інших. Саме час підтримувати український Інтернет простір. Поширюйте правду в соціальних мережах.

5. Всім, хто сидить дома і не може йти до військкомату, заплатіть комунальні платежі. Бодай частково. Саме зараз. Кошти прийдуть в економіку, влада зможе фінансувати армію.

6. Економте електроенергію та тепло. Потім повернетесь до своїх звичок, після війни. А сьогодні не кип’ятіть увесь чайник, коли вам потрібна чашка кип’ятку, виключіть зайву лампу в іншій кімнаті, закрийте вікно, коли йдете з дому. Країна повинна звести до мінімуму закупку російського газу та нафти.

7. Відмовитись від розважальних поїздок в Росію. Ні - участі в спортивних змаганнях, ні - туристичним поїздкам до країни-агресора, яка цілиться дулами своїх автоматів в груди нашим солдатам та офіцерам.

8. Країна під перехресним інформаційним вогнем. Російські брехливі ЗМІ здійснюють інформаційний геноцид. Щоб цьому протидіяти, зроби два дзвінки. Один в Крим, інший в Росію. Зателефонуй своїм родичам, знайомим. Можливо ти з кимось навчався, служив, давно не спілкувався. Розкажи правду, що робиться в твоєму місті, районі. До чого може призвести військова авантюра кремлівських небожителів. Закличте росіян допомогти нам спільно боротись проти війни.

9. Депутатам, особливо тим, хто голосував за позаблоковість, і гальмував вступ до НАТО, необхідно поїхати на передову, до наших військових частин і собою їх захистити від загарбників, доєднатись до тих жінок та дітей українських військових, які вже там стоять і захищають всю нашу державу.


Переглядів: 4160
Поширень: 0