Шановні вінничани!

З 1 грудня 2014 року, згідно розпорядження ДП НЕК «Укренерго», по всій території України запроваджено графіки аварійних відключень споживачів електроенергії (ГАВ) і вони вже почали діяти в нашій області. Підставою для запровадження такого заходу стала аварійна зупинка енергоблоку № 3 Запорізької АЕС потужністю 1 тис. МВт та ще 19-ти енергоблоків на вітчизняних теплових електростанціях. Через це в об`єднаній енергетичній системі України виник дефіцитний баланс виробництва і споживання електроенергії. Задля забезпечення її подальшої надійної роботи в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії по області довелося задіяти повний обсяг, а це 10 черг, графіку аварійних вимкнень (ГАВ), до яких залучені як промислові споживачі, так і населення. Наразі - це один із найоперативніших та швидких заходів, що застосовуються при виникненні дефіциту потужності в об’єднаній енергетичній системі України. Термін реалізації ГАВ – 10 хвилин. Обмеження на споживання електричної енергії вже відчули на собі всі райони Вінниччини, а також частково м.Вінниця.

В ситуації, яка склалася в електроенергетиці України, просимо зберігати спокій та з розумінням поставитися до вимушених відключень електроенергії. Проблема вже вирішується на державному рівні.

Також закликаємо бути енергоощадними та відповідальними!

В години пікових навантажень з 08:00 до 10:00 годин та з 19.00 до 22.00 без зайвої потреби не вмикайте енергоємні побутові електроприлади, замініть звичайні лампочки розжарювання на енергозберігаючі, використовуйте багатотарифні прилади обліку, які дадуть змогу економити ваші кошти в нічний час, а саме з 23.00 по 07.00 год.

Також звертаємося до юридичних та фізичних осіб – суб\'єктів господарської діяльності. Перегляньте графіки виробничої діяльності, скоригуйте час роботи підприємства чи закладу (початок і завершення робочого дня), врахуйте можливості роботи у вихідні дні та в нічні години доби, впроваджуйте енергоощадні технології.

Пам\'ятаймо, енергетична безпека Вінниччини та України залежить від кожного з нас!Переглядів: 8342
Поширень: 0