Угорська авіакомпанія Wizz Air фізично збереже свою дочірню компанію в Україні - "Візз ейр Україна"

Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами Шульмейстера, як тільки керівництво компанії зрозуміє, що рівень ризиків знижений, - компанію буде перезапущено.

Крім того, за словами першого заступника міністра інфраструктури, Державіаслужба України вже переоформила дозволи на польоти в Польщу, Німеччину, Кіпр, ведуться переговори про польоти угорської компанії між Україною Італією, Іспанією, для чого необхідні дозволи цих країн, передає "Новое Время".

Також міністерство пропонує компанії виконувати рейси зі Львова.

Крім цього, Шульмейстер повідомив, що угорський авіаперевізник буде виконувати рейси з Угорщини в Вільнюс і Софію, і також ідуть переговори про виконання нею рейсів з цих міст в Україні.

Раніше повідомлялося, що Wizz Air з 20 квітня закриває свою українську авіакомпанію "Візз Ейр Україна". Один з її літаків Airbus A320 залишиться в Києві і буде використовуватися авіакомпанією Wizz Air Hungary, а другий перебазують у словацький Кошице.

Угорський авіаперевізник Wizz Air вирішив піти з України через низьку комерційну привабливість місцевого ринку.Переглядів: 2848
Поширень: 0