19 квітня на міський цвинтар, що поблизу села Лука-Мелешківська, вже традиційно буде організовано безкоштовний проїзд. Цього дня з 7:00 до 16:30 від площі Перемоги до кладовища в напрямку Тиврівського шосе курсуватимуть автобуси великої та середньої місткості.

У Вінниці, вже традиційно, у наступну після Великодня неділю міська влада організовує безкоштовні перевезення городян до кладовища в селі Лука Мелешківська та у зворотному напрямку.

«Цього року у день «проводів» в перевезеннях буде задіяно 40 автобусів, з них – 25 великої та 15 – середньої місткості. Загалом вони зроблять близько тисячі рейсів. Транспорт відправлятиметься з площі Перемоги, а в зворотному напрямку – від АЗС по Тиврівському шосе», – каже директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Олексій Пидоченко.

Вінничанам, які 19 квітня планують їхати на кладовище власним автомобілем, потрібно звернути увагу на те, що у поминальну неділю на час експресних перевезень рух приватного транспорту по вулицях 50-річчя Перемоги, Д. Нечая, Тиврівському шосе (від проспекту Коцюбинського до перехрестя Тиврівського шосе з об’їзною дорогою) буде обмежено. Дістатись кладовища власним транспортом можна буде лише через об’їзну дорогу з Немирівського шосе.Переглядів: 2989
Поширень: 0