На Вінниччині створена Дорожня карта надання медичної допомоги, відновного лікування та реабілітаційних заходів для учасників антитерористичної операції, в тому числі демобілізованих, в лікувально- профілактичних закладах області.

«Відповідно до Дорожньої карти створено «Єдине вікно» для звернень учасників антитерористичної операції на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни. Саме даний медичний заклад визначено, як головний координатор роботи по організації надання медичної допомоги, проведення відновного лікування та реабілітаційних заходів учасників антитерористичної операції в тому числі демобілізованих» – зауважила директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій.

Крім того, на базі інших обласних закладів охорони здоров\'я області функціонують телефони «гарячої лінії» для бійців АТО зокрема:

  • Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни - з питань реалізації Дорожньої карти надання медичної допомоги, відновного лікування та реабілітаційних заходів для учасників антитерористичної операції, в тому числі демобілізованих, в лікувально- профілактичних закладах Вінницької області - (0432) 55-07-88.
  • Вінницький обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф - з питань надання екстреної та невідкладної медичної допомоги - (0432) 67-01-20;
  • Обласний Центр кризових станів на базі Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка - з питань медико- психологічної реабілітації - (0432) 50-79-20.

Забезпечення психологічної реабілітації та надання висококваліфікованої комплексної медико-психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції при демобілізації, членам їх сімей та внутрішньопереміщеним особам: здійснюється на базі обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка, а саме:

  • інформування щодо можливості отримання психологічної реабілітації і висококваліфікованої комплексної медико-психологічної допомоги- диспансерне відділення ВОПНЛ (зав. диспансерним відділенням Слободян О.Б., довідки за телефоном 50-79-20 з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю) та за телефоном 50-79-13 з 17 до 8 години щодня (завідувач приймальним відділенням Межирко Д.Я., черговий лікар)
  • Психологічне консультування осіб з психологічними проблемами -за телефоном гарячої лінії 50-79-20.
  • Надання психологічної допомоги та реабілітації, за бажанням - анонімно (диспансерне відділення ВОПНЛ, довідки за телефоном 50-79-20).
  • Надання амбулаторної психіатричної допомоги (диспансерне відділення ВОПНЛ, довідки за телефоном 50-79-20.
  • Надання психіатричної допомоги (приймальне відділення ВОПНЛ, довідки за телефоном 50-79-13).
  • Стаціонарне комбіноване лікування з включенням комплексу медикаментозних та не медикаментозних заходів, в тому числі психокорекційних та психотерапевтичних програм надається в обласному науково-практичному Центрі психосоматичної медицини (завідувач Центру Коваленко І.В., довідки за телефоном 50-79-18 та обласному спеціалізованому Центрі кризових станів (завідувач Центру Михалюк Я.Є., довідки за телефоном 50-79-30).

Надання всіх форм психотерапевтичної допомоги-психотерапевтичний кабінет (зав. Кабінетом Добросердов Р.В., довідки за телефонами 50-79-21 та 067-780-69-66) .



Переглядів: 4273
Поширень: 0