Вперше цей іспит буде відбуватись під час начального процесу. ЗНО буде організовано у 10 школах міста. Це ЗШ №2, 4, 9, 22 ,23, 26, 27, 29, 31, 34.

У 2015 році ЗНО буде проведено з 12, а не з 14, як торік, навчальних предметів: української мови і літератури (24 квітня), історії України (19 червня), математики (12 червня), біології (17 червня), географії (24 червня), хімії (26 червня), фізики (22 червня), англійської (10 червня), німецької (5 червня), французької (3 червня), російської (15 червня), іспанської мов (8 червня). Не буде у цьому переліку всесвітньої літератури та всесвітньої історії. Освітяни пояснюють, що торік результати тестів з цих предметів вимагало дуже мало спеціальностей у вузах.

Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА. Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

Для визначення результатів ЗНО з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання до ВИШів.

Іще одне нововведення: тестування з української мови і літератури та математики має бути двох рівнів складності – базового та поглибленого.

Базовий рівень складається лише з тестових питань. Поглиблений – включає блок тестових питань і описових завдань. Абітурієнти мають уважно ознайомитись, який рівень складності вимагає та чи інша спеціальність, оскільки вузи самостійно це визначатимуть.

Кожен учасник має право пройти тестування не більше, ніж з чотирьох предметів. При зарахуванні абітурієнтів братимуться до уваги результати ЗНО, отримані лише у рік вступу. Сертифікати ЗНО не можна буде використовувати у наступні роки, а також не можна подавати документи із сертифікатами попередніх років.Переглядів: 2747
Поширень: 0