У поминальну неділю до міського кладовища, що на вулиці Ольги Кобилянської, вже традиційно буде організовано безкоштовне перевезення вінничан. 33 автобуси великої та середньої місткості курсуватимуть від площі Гагаріна до вулиці О. Кобилянської.

Вже кілька років поспіль у поминальні дні вінничани мають можливість безкоштовно дістатися до кладовищ муніципальними автобусами. Таке перевезення організовує Вінницька міська рада. Так, у поминальну неділю 31 травня від площі Гагаріна до вулиці Ольги Кобилянської та у зворотному напрямку буде здійснюватися експресне перевезення.

З 7.30 до 16.30 перевезення забезпечуватимуть 33 автобуси середньої та великої місткості. Відправлення транспорту відбуватиметься з площі Гагаріна, у зворотному напрямку – з вул. О. Кобилянської.

Тим, хто в цей день планує їхати до кладовища на власному авто, потрібно звернути увагу на те, що на час експресних перевезень рух приватного транспорту по вулиці Івана Богуна буде обмежено. Паркування ж приватних автівок у районі кладовища по вулиці Кобилянської повинно здійснюватись за умови дотримання вимог Правил дорожнього руху України.Переглядів: 2409
Поширень: 0