У зв'язку з переміщенням активного циклону 7-8 січня в Україні очікуються складні погодні умови. Зокрема,  у Вінницькій, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Сумській та Черкаській областях сильний сніг та мокрий сніг, хуртовини, замети, у Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях сильний дощ та мокрий сніг; місцями налипання мокрого снігу та ожеледь. Очікується посилення вітру до 15-20 м/с; на дорогах країни ожеледиця.

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці, не планувати поїздок на значні відстані та не вирушати у туристичні походи. Остерігайтесь переохолодження організму. Намагайтесь не виходити на кригу, адже лід на багатьох водоймах залишається тонким.

Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. ДСНС України нагадує, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Шановні громадяни! Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати в Службу порятунку “101”.Переглядів: 3301
Поширень: 0