З 10 травня частина вулиці С.Зулінського (колишня Тарногродського) від будинку №14 до перехрестя з вулицею Київською буде тимчасово закрита для руху приватного транспорту. Це пов’язано із початком робіт з модернізації системи теплопостачання мікрорайону, які відбуваються в рамках третього етапу Швейцарського проекту. Тролейбуси та маршрутні таксі не змінять свого графіку руху.

У Вінниці розпочинається реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону, який опалюється від котельні по вул. С.Зулінського,9. Це третій етап швейцарського проекту. Першими двома стали модернізація систем теплопостачання Тяжилова та вул.К Маркса.

В районі вул.С.Зулінського планується реконструкція газової та будівництво твердопаливної котельні потужністю 3,3 МВт, заміна теплових мереж загальною протяжністю 8,8 км у двотрубному обчисленні, встановлення 68 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та системи SCADA, яка дозволить керувати в автоматичному режимі роботою системи теплопостачання цього мікрорайону. В результаті реалізації цього проекту очікується економія газу в обсязі – 3,4 млн м³, зменшення викидів СО2 на 6.5 тис. тон на рік.

З 10 травня по 8 липня частина вул.С.Зулінського буде закрита для руху транспорту

«Реконструкція мереж по вул.С.Зулінського стартує з наступного тижня. Завершити її планується до 8 липня. Протягом цього періоду рух транспорту на ділянці від будинку за адресою вул.С.Зулінського,14 до вул. Київської буде заборонено. По одній із смуг руху, де не буде відбуватись розкопок, зможуть курсувати лише тролейбуси та маршрутні таксі. На вулицю Зулінського можна буде заїхати зі сторони вулиці Липовецької, або з об’їзної дороги через смт.Десна», - розповів директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Григорій Пурдик.

На період модернізації системи теплопостачання по вул. Стрілецькій (колишня Червоноармійська) приватний автотранспорт зможе рухатись у двох напрямках.Переглядів: 3894
Поширень: 0