З 1 грудня 2016 року змінюється тарифи на центральізоване постачання гарячої води та послуги з централізованого постачання гарячої води. Відповідне оголошення розміщено на сайті Вінницької міської ради. 

"Шановні споживачі послуг КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну ціни/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформуємо вас про намір здійснити зміну тарифів на централізоване постачання гарячої води та послуги з централізованого постачання гарячої води.

Тож, з 1 грудня 2016 року тарифи на централізоване постачання гарячої води та послуги з централізованого постачання гарячої води (з урахуванням податку на додану вартість) становитимуть:

  • Для будинків, обладнаних рушникосушилками від системи гарячого водопостачання – 76,11грн./м3
  • Для будинків, необладнаних рушникосушилками від системи гарячого водопостачання–70,35грн./м3

Розрахунки тарифів здійснено відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП ) від 31.03.2016 №529

Діючі, на сьогоднішній день, тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води по КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», затверджені Постановою НКРЕКП від 09.06.2016 №1101, складають:

  • Для будинків, обладнаних рушникосушилками від системи гарячого водопостачання – 73,73 грн./м3
  • Для будинків, необладнаних рушникосушилками від системи гарячого водопостачання – 67,96 грн./м3

Збільшення діючих тарифів на 3 % обумовлено зростанням ціни на холодну воду КП «Вінницяоблводоканал» для виробництва гарячої води.

Зворотній зв'язок: 21100 Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул.600-річчя, 13, e-mail: [email protected]Переглядів: 5990
Поширень: 0