У Головному управлінні ДФС у Вінницькій області нагадують, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих упродовж 2016 року.

Наразі у територіальних підрозділах фіскальної служби чекають, насамперед, тих вінничан, котрі зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, відтак визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Зокрема, це мешканці Вінниччини, хто мав минулоріч доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, отримував дохід у вигляді спадщини або доходи від здавання в найм нерухомого майна.

У той же час звертаємо увагу, що з переліку „обов’язкових” декларантів цього року виключено громадян, котрі отримували доходи від двох і більше податкових агентів. Зазначена новація виникла у зв'язку із впровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків та скасуванням пп. "є" п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України.

Зазнала змін і сама Форма декларації про майновий стан та доходи. У оновленому вигляді її можна завантажити з веб-порталу ДФС України за гіперпосиланням 

Додамо, що за вибором платника податків декларації можна подати за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Для комфортного звітування громадян у разі необхідності у центрах обслуговування платників Вінниччини можна отримати безкоштовні консультації та допомогу в заповненні декларації.

Нагадаємо, що впродовж 2016 року податкові декларації про майновий стан і доходи до фіскальних органів області надали близько 20 тисяч мешканців Вінниччини. За результатами декларування до сплати було нараховано майже 26,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 5,8 млн. грн. військового збору. Натомість тим, хто реалізував своє право на податкову знижку повернено з бюджету близько 8,5 млн. грн.Переглядів: 2869
Поширень: 0