ПАТ "Вінницягаз" продовжує реалізацію програми безкоштовного встановлення побутових лічильників газу. Цього місяця панують встановити 359  безкоштовних побутових лічильників газу. Про це йдеться на сайті ПАТ "Вінницягазу"

Відповідно до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" від 16.06.2011 р. №3533-VI, ПАТ "Вінницягаз" продовжує реалізацію другого етапу програми - встановлення безкоштовних лічильників споживачам, які використовують газ для підігріву води та приготування їжі (з газових приладів користуються плитою та водонагрівачем).

В рамках програми ПАТ «Вінницягаз» встановлює надійні лічильники мембранного типу від компанії "САМГАЗ". Головна перевага лічильників "САМГАЗ" - висока точність вимірювання та стійкість до кліматичних умов України. Якість цих лічильників підтверджена сертифікацією не лише в Україні, а й в Росії, Білорусії та країнах Європейського Союзу.

Із графіком встановлення безкоштовних побутових лічильників газу в м. Вінниця у лютому 2017 року ви можете ознайомитись нижче. У графіку можливі зміни, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном 688-516.

В лютому "Вінницягаз" встановить більше 3-х сотень безкоштовних лічильників газу. Графік встановлення

В лютому "Вінницягаз" встановить більше 3-х сотень безкоштовних лічильників газу. Графік встановлення

В лютому "Вінницягаз" встановить більше 3-х сотень безкоштовних лічильників газу. Графік встановленняПереглядів: 4310
Поширень: 0