З 15 по 31 грудня у Вінниці працюватимуть ялинкові базари. Новорічну атрибутику, вже традиційно, продаватимуть на визначених територіях, які затверджені рішенням виконкому міської ради. Підприємці, які отримають Погодження на реалізацію новорічної продукції, місцями для продажу будуть користуватись безкоштовно.

Ще задовго до свят вінничани починають готуватися до зустрічі Нового року та купівлі різної святкової атрибутики. Вже з завтрашнього дня можна буде зможуть придбати головну новорічну красуню на ялинкових базарах. Кілька років поспіль у місті застосовується практика, коли рішенням виконкому міської ради визначаються місця, де буде продаватись новорічний крам. Такий підхід дозволяє впорядкувати цей процес і підтримувати порядок на вулицях міста, а також – контролювати, щоб продавались лише легально зрубані дерева.

У цьому році вінничани зможуть придбати ялинки та прикраси до них по вулиці Київській біля зупинки тролейбуса «Водоканал». По цій же вулиці новорічну красуню можна буде придбати біля зупинки тролейбуса «вул. Грибоєдова». Також – по вулиці Ватутіна, біля будинку №35 та по провулку О. Антонова, біля будинку № 54. Продаватимуться ялинки й на площі перед ринками «Урожай», «Центральний» та на ринку «Муніципальний». А також – по вулиці Келецька біля ТЦ «Вишенька».

Реалізовуватимуть ялинки та новорічні атрибути будуть й на розі вулиці Келецька - проспект Космонавтів біля будинку №36. З 16 грудня лісові красуні можна буде придбати на площі Привокзальна, 1 (територія перед ринком «Привокзальний-2»).Переглядів: 2070
Поширень: 0