У Вiнницi протягом тижня йтиме снiг, на дорогах ожеледиця, хуртовина. Температура коливатиметься вiд 2 градусiв тепла до 6 градусiв морозу.

Про це розповiла Вiнниця.info начальник вiддiлу гiдрометеорологiчного забезпечення Вiнницького обласного Гiдрометцентру Марiя Кощавка.

«До нас прийшла зима. Це пiзнiше майже на два тижнi вiд того, як показують багаторiчнi показники. Установися снiговий покрив, невеличкий мороз.

19 грудня у Вiнницi снiжитиме. Температура протягом доби буде вiд 0 до мiнус 3 градусiв. Вiтер пiвнiчний 7-12 м/с. При 10-12 м/с у нас вiдбувається хуртовинна, завiрюха.

20 грудня зменшення снiгопаду, слабкий снiг протягом доби, ожеледиця. Значно знизиться температура вночi вiд мiнус 4 до мiнус 6 градусiв. В день вiд плюс 1 до мiнус 2 градусiв. Вiтер 3-8 м/с.

21 грудня без iстотних опадiв, на дорогах слизько. Вночi температура вiд мiнус 3 до мiнус 6. В день вiд плюс 1 до мiнус 2 градусiв. Вiтер пiвденно-захiдний 3-8 м/с.

22 грудня знову випаде снiг. Вдень i вночi снiжно. Можлива завiрюха. Температура вночi вiд мiнус 2 до мiнус 4. Вдень вiд плюс 2 до мiнус 2 градусiв. Вiтер пiвденно-захiдний 7-12 м/с.

23 грудня невеличкий снiг вночi та вдень. Вночi температура вiд 0 до мiнус 3. Вдень вiд плюс 2 до мiнус 2 градусiв. Вiтер пiвнiчно-захiдний 5-10 м/с.

Протягом тижня у нас буде погода зимнього характеру. До нового року скорiше за все ми протримаємося в зимовому режимi», - каже синоптик.

Як ми повідомляли раніше, сьогодні працівники комунальних служб очищають місто від снігу з четвертої години ранкуПереглядів: 3256
Поширень: 0