За інформацією Служби автомобільних доріг України у Вінницькій області станом на 18:00 08 лютого Станом на 18 год. 00 хв. 08 лютого мають місце значні перешкоди для дорожнього руху на проїзній частині автомобільних доріг, які виникли внаслідок значних опадів у вигляді мокрою снігу.

У зв'язку з подальшим погіршенням погодних умов (посилення снігопаду, зниження температури, сильний вітер) ситуація яка склалась може викликати виникнення транспортних заторів на ділянках з важкими умовами руху (підйоми значної протяжності) та призвести до зупинок поодиноких транспортних засобів на ділянках доріг поза межами населених пунктів, що буде загрожувати життю та здоров'ю людей які в них пересуваються.

Враховуючи викладене, Службою автомобільних доріг у Вінницькій області на підставі ст. 12 Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та в порядку передбаченим положеннями Постанови КМ України від 27 червня 2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» спільно з Управлінням Укртрансбезпеки у Вінницькій області та ГУ НП у Вінницькій області прийнято рішення про обмеження на рух багатоосних вантажних транспортних засобів по автомобільних дорогах:

  • М-21 Виступовичі - Могилів-Подільський, км. 346 - 419 (від м. Жмеринка до міста Могилів-Подільський),

на час необхідний для усунення наслідків негоди та приведення проїзної частини автодоріг у стан безпечний для руху транспортних засобів.

Про скасування рішення буде повідомлено додатково.Переглядів: 1971
Поширень: 0