Вже традиційно, щороку, молодь вінницьких ВИШів має змогу відвідати студентський бал Вінницького міського голови. Минулого року, у зв’язку із тим, що День студента співпав по часу із епідемією грипу та відміною масових заходів, свято перенесли на початок весни. Ідея проведення улюбленого свята молоді саме 1 березня настільки сподобалась майбутнім спеціалістам різноманітних професій, що вони запропонували проводити найпрестижніший студентський бал саме у перший день весни.

Крім того, вінницьке студентство ініціювало проведення студентських балів безпосередньо і у навчальних закладах – в університетах та інститутах, училищах, коледжах та технікумах. Тому цьогоріч упродовж місяця юнаки та дівчата спочатку матимуть змогу побувати у вишуканому товаристві своїх однолітків у своїх альма-матер: пора балів співпаде із часом проведення у Європі Віденських балів, тобто з 25 січня по 25 лютого. Яку тематику носитимуть ВИШівські бали – обиратимуть самі студенти. Це можуть бути класичні вечори із вальсами та полонезами, можуть бути студентські вечори із ритмічним сучасними танцями, можуть бути гумористичними або ж іншими, в залежності від уподобань самої молоді. Саме на таких вечорах студенти обиратимуть короля і королеву вечора кожного ВУЗу, які згодом і потраплять на наймасовіший студентський бал.

Крім обраних королівських пар, на бал міського голови зможуть потрапити відмінники навчання та студенти, які беруть активну участь у житті навчального закладу – спортсмени, співаки і театрали, тобто ті юнаки та дівчата, які своїми талантами та творчими здібностями підтримують авторитет закладу. Також відвідати весняний студентський бал матимуть змогу молоді вінничани, які заповнять спеціальні анкети, що будуть розміщені на сайті міської ради, та отримають найбільшу кількість голосів під час голосування.

За словами начальника відділу у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Руслана Анфілова, такий формат проведення свята студентів у Вінниці відбуватиметься вперше. «Студентський бал міського голови у нашому місті вже став доброю традицією, - говорить Руслан Анфілов. – Потрапити на нього бажає все більше і більше юнаків та дівчат. Тому цьогоріч студентські бали відбуватимуться у кожному навчальному закладі обласного центру, що дасть змогу охопити більшу кількість людей, які мріють відчути себе справжніми королями та королевами. Крім того, для бажаючих взяти участь у студентському балу будуть проведені безкоштовні танцювальні майстер-класи від фахівців із вінницьких танцювальних студій та шкіл».

Про час проведення у своєму навчальному закладі студентського балу вінницька молодь зможе дізнатися безпосередньо у студентських радах та профкомах. За більш детальною інформацією можна звертатись за телефоном 59-52-82.


Переглядів: 5183
Поширень: 0