Партія «Сильна Україна» приступила до реалізації рішення другого з\'їзду партії, що оголосив у середині лютого про самоліквідацію. Згідно з процедурою, обласні осередки тепер повинні надрукувати оголошення про ліквідацію у ЗМІ та прийняти вимоги кредиторів. Першою повідомлення про свою ліквідацію у «Голосі України» надрукувала Вінницька обласна організація політичної партії «Сильна Україна». У зв\'язку з майбутньою ліквідацією Вінницький партосередок створив ліквідаційну комісію на чолі Григорієм Деруном.

Після виплати кредиторам протягом двох місяців, партія віце-прем\'єра Сергія Тігіпка припинить своє існування і буде викреслена з Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб.

Одночасно з ліквідацією відбувається подання заяв членів «Сильної України» у Партію регіонів. Так, про подання заяв повідомив новий заступник голови Харківської облдержадміністрації, депутат Харківської облради, керівник обласної організації партії «Сильна Україна» Андрій Моченков.

За його словами, він особисто кілька днів тому написав заяву про вступ до Партії регіонів, і «найближчим часом це зроблять депутати Харківської обласної ради з фракції „Сильна Україна“, яка налічує 9 осіб.

У той же час відзначив він, заяви про вступ до Партії регіонів навряд чи напишуть всі 100% членів „Сильної України“.

Нагадаємо, 17 березня 2012 року голова Партії регіонів, прем\'єр-міністр Микола Азаров і голова партії «Сильна Україна» віце-прем\'єр Сергій Тігіпко підписали рішення про злиття їхніх політичних сил на основі Партії регіонів. На з\'їзді «регіоналів» Тігіпко був обраний заступником Азарова.


Переглядів: 3216
Поширень: 0