Кандидат на посаду Президента України Петро Порошенко виступив з ініціативою обов\'язкового страхування всіх військовослужбовців і тих представників силових структур, що беруть участь в антитерористичних операціях та захищають Україну. Про це він заявив на зустрічі з виборцями у Білій Церкві на Київщині.

Порошенко ініціює обов\'язкове страхування всіх українських військовослужбовців

Він підкреслив, що страхування має стати обов\'язковим для військових, які перебувають у зоні бойових дій, а події на сході нашої країни, на жаль, нагадують сьогодні зону бойових дій. " Ми повинні дбати і про боєздатність, і про захист наших військових, і я це забезпечу" - заявив кандидат на посаду Президента України.

Порошенко ініціює обов\'язкове страхування всіх українських військовослужбовців

Порошенко також підкреслив, що він виступає за посилення боєздатності української армії та спецпідрозділів, бо це сьогодні стає вимогою часу. Він розповів, що під час своїх міжнародних зустрічей на найвищому рівні вже обговорив питання можливих спільних навчань представників українських спецпідрозділів в антитерористичних центрах Ізраїлю та низки європейських країн.Переглядів: 3290
Поширень: 0