На вулицях Вінниці встановлено чимало сіті-лайтів та болбордів ВО «Батьківщина», а також білбордів «Сильної України».

Проте варто зазначити, що агітаційні білборди цих партій розміщено без вихідних даних, тобто на них не вказані «відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск» (вимоги п. 7 ст.68 Закону України «Про вибори народних депутатів України»).

На вулицях Вінниці білборди «Батьківщини» і «Сильної України» не містять вихідних данихНа вулицях Вінниці білборди «Батьківщини» і «Сильної України» не містять вихідних даних

А оскільки політична партія ВО «Батьківщина» та партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» вже є суб’єктами виборчого процесу (зареєстровані в ЦВК), то на їхніх друкованих матеріалах повинні бути такі дані.

ОПОРА нагадує, що відповідно до Закону «Про вибори народних депутатів (п.3. ст. 68): «Політична реклама - це розміщення або поширення матеріалів передвиборної агітації за допомогою рекламних засобів. До політичної реклами належить також використання символіки або логотипів партій - суб\'єктів виборчого процесу». Отже, у даному випадку агітаційна продукція партій ВО «Батьківщина» та «Сильна Україна» належить до політичної реклами, оскільки містить назву партії, і таким чином, на ній мають бути вихідні дані.


Переглядів: 3291
Поширень: 0