«Пріоритети нашої концепції – ефективне управління житловим фондом та створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги, перехід до адресної соціальної допомоги населенню для оплати комунальних послуг, реалізація програми забезпечення населення якісною питною водою», – повідомив Максим Городній. Він також додав, що програма конкретизовується з урахуванням специфіки регіонів. Зокрема, курс перетворень ЖКГ у столиці включає також врегулювання проблем у сфері тепло- і водопостачання, вирішення питань з утилізацією побутових відходів.

«У межах Експертної комісії ми проводимо круглі столи в районах столиці, щоб пропонувати ефективні шляхи вирішення місцевих проблем. Головне, ми повинні демонструвати людям, що у партії «Сильна Україна» є конкретні пропозиції реформ на місцях», – зазначив Городній.

У свою чергу голова Київської міської організації політичної партії «Сильна Україна» Олег Шаблатович підкреслив, що напрацювання Експертної комісії будуть реалізовані вже найближчим часом. «До місцевих виборів ми розробляємо детальну програму реформ, яку будемо втілювати з приходом до місцевої влади», – зазначив Шаблатович.

Максим Городній також додав, що Експертна комісія з питань ЖКГ проводить регулярні засідання по всій Україні, і детальні програми перетворень в коммунальній сфері розробляються для кожного регіону.


Переглядів: 2857
Поширень: 0