Підтримати кандидатів до партійних списків на найближчі регіональні вибори громадяни зможуть до 5 вересня. А з шостого до десятого вересня мобільні пункти для голосування будуть працювати на інформування громадян про результати попередніх виборів. Адреси пунктів вказані на сайті партії www.silnaukraina.com.

«Ажіотаж навколо акції величезний – кількість людей, які зацікавилися, впевнено наближається до мільйона. І це закономірно – громадяни хочуть робити усвідомлений вибір, їм небайдуже, хто буде представляти їхні інтереси у місцевих органах влади. Народний праймеріз – це наш крок до відкритості та демократії», – зазначив заступник голови партії «Сильна Україна» Костянтин Бондаренко. За його словами, на сьогодні бюлетені для голосування заповнили майже 300 тисяч осіб, інформацією про партію та кандидатів зацікавилися понад 800 тисяч українців. Іноземці також позитивно оцінили ідею праймеріз партії Сергія Тігіпка.

«Це прогресивна ідея, особливо для молодих демократій, таких як Польща і Україна. Часто політики дуже далекі від своїх виборців, вони не знають, чого люди від них чекають. Праймеріз – це чи не єдина можливість для політиків отримати зворотній зв\'язок від виборців», – зазначив Павєл Піскорський, депутат Європарламенту, голова Польської Демократичної Партії, яка однією з перших провела праймеріз у своїй країні.

Переможців народного голосування представлять 7 вересня у Києві на Всеукраїнському форумі «Сильна команда – Сильна країна». Інформація про результати голосування також буде доступна на сайті партії.


Переглядів: 2672
Поширень: 0