«Сильна Україна» буде боротися за владу на найближчих регіональних виборах, щоб проводити необхідні країні реформи. Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко, відкриваючи роботу Форуму. На думку Тігіпка, без термінових корінних змін Україна приречена залишитися на узбіччі світових економічних процесів. «Мені часто кажуть, що треба бути простішим, говорити зрозумілі і приємні речі. Чи не озвучувати непопулярні заходи. Але цього не буде ніколи. Тому що не буває безболісних реформ. Проблеми треба атакувати! У політиці той, хто нічого не робить, втрачає більше, ніж той, хто робить і відповідає за свої слова. Мені не потрібні рейтинги в слабкій і бідній країні», - підкреслив політик.

Сергій Тігіпко: «Сильна Україна» приведе у владу нових лідерів»Першою і головною умовою модернізації країни лідер "Сильної України" вважає створення ефективної системи місцевого самоврядування. «Ми маємо намір побудувати владну горизонталь, де всі ключові функції - освіта, охорона здоров\'я, житлово-комунальне господарство - зосереджуються в органах місцевого самоврядування», - повідомив Сергій Тігіпко.

У той же час, вважає політик, необхідно підвищити відповідальність влади перед виборцями, передбачивши процедуру відкликання депутатів і мерів за невиконання своїх обов\'язків і «депутатський мінімум» - кількість часу, який депутат повинен присвятити громадській і політичній діяльності.

Сергій Тігіпко наголосив, що Україні потрібне оновлення політичних еліт. «Повинні прийти нові лідери з новим поглядом на життя. Інакше ми ніколи не станемо конкурентоспроможною країною», - підкреслив Тігіпко. За його словами, «Сильна Україна» вже зробила декілька важливих кроків у цьому напрямку, зокрема, запровадивши технологію масового прийому в партію, коли всі бажаючі проходили співбесіду, і в партію вступили тільки ті, хто усвідомлено зробив свій вибір на користь курсу реформ в країні. Також "Сильна Україна", проводячи праймеріз, вперше в політичній історії країни порадилася з людьми, хто на їх погляд гідний обиратися в органи місцевого самоврядування.

Підводячи підсумки Народного праймеріз, заступник голови партії Костянтин Бондаренко повідомив, що за кандидатів проголосувало майже 300 тисяч українців. Близько 900 тисяч громадян зацікавилися інформацією про партії та кандидатів, яку надавали на мобільних пунктах. «Народний праймеріз - це справжнє випробування на відкритість і чесність по відношенню до виборця. Ми пишаємося тим, що першими зробили цей крок», - підкреслив Бондаренко.

Ще один привід для гордості всіх партійців озвучила Олександра Кужель, заступник Сергія Тігіпка в партії. «Сильна Україна» стрімко розвивається. Сьогодні нас вже 73 тисячі 200, тоді як у квітні нараховувалося лише 414. На черзі до розгляду - ще 15 тисяч заяв», - розповіла вона про розвиток партії.

На завершення Сергій Тігіпко зазначив, що партія має намір серйозно боротися за владу, адже в багатьох регіонах «Сильна Україна» зустрічає потужну протидію з боку нинішнього місцевого керівництва. Зокрема, за словами політика, влада Луганської області намагалися скасувати реєстрацію партії, а в Одеській області губернатор зірвав вибори мера Ізмаїла, щоб не допустити перемоги прохідного сильноукраїнця Андрія Абрамченка. «Ми додаємо з кожним днем. І це не може не лякати наших опонентів. Ми готові до рішучих дій. І це теж виклик для багатьох. Але нас вже не зупинити», - заявив Тігіпко.


Переглядів: 2869
Поширень: 0