Концерн Поділля

13 лютого, оголошено дуже таємничий конкурс із приватизації "Вінницяобленерго", повідомляє ТСН. Цей конкурс дістав розголос після детективної історії, пов\'язаної зі зривом першої спроби продати енергокомпанію. Буквально за годину до кінця робочого дня у п\'ятницю з торгів зняли учасника, що готовий був давати за пакет акцій суму в кілька разів більшу, ніж заявлена стартова.

У "Львівобленерго", яке Фонд держмайна практично відсторонив від торгів, підозрюють: продаж, призначений на понеділок, штучно обмежують для одного договірного покупця.

Нагадаємо, в п\'ятницю, 10 лютого стало відомо, що Фонд держмайна відсторонив "Львівобленерго" від конкурсу з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго". Як повідомили у Фонді, це було зроблено "на виконання протесту Генпрокуратури на рішення робочої групи ФДМ з перевірки підтвердних документів при продажу 50% акцій ПАТ "Вінницяобленерго" та наказ Фонду щодо учасників конкурсу". Таким чином, до участі у конкурсі можуть бути допущені ТОВ "Луганське енергетичне об\'єднання" (олігарха Костянтина Григоришина) та ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" (російська "Лужніковська група").

 Переглядів: 2618
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр