У Вінницькій, Запорізькій, Івано-Франківській та Херсонській областях запроваджено карантинні режими у зв\'язку з виявленням небезпечних бур\'янів і шкідників, повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України (Держветфітослужби).

Через виявлення у Вінницькій та Запорізькій областях небезпечного бур\'яну - амброзії полинолистої там запроваджено карантинні режими. Цю шкідливу рослину було зафіксовано у місті Шаргород Вінницької області на площі 0,83 га та Новомиколаївському районі Запорізької області на території 33 тис. 766 га. Для ліквідації шкідника державні інспектори з карантину рослин застосували механічні та хімічні методи боротьби.

Карантинні режими також введено по західному кукурудзяному жуку в Івано-Франківській та Вінницькій областях. Шкідника знайдено на площі 150 га в селі Світанок на Івано-Франківщині та в селі Бортниця на Вінниччині на 99 га посівів кукурудзи. Фахівці з карантину рослин організували проведення необхідних фітосанітарних заходів для ліквідації та запобігання поширення шкідника.

Також карантинний режим встановлено поблизу Херсону. На присадибних ділянках площею 20 га було виявлено картопляну міль. Проти небезпечного шкідника застосовано агротехнічні та механічні заходи боротьби, також заборонено вивезення свіжих плодів із зараженої зони.

А в селі Трудолюбівка Нововронцовського району на угіддях площею 2 га зафіксовано повитицю польову - небезпечний бур\'ян, який знищує рослини та переносить віруси й хвороби. Працівники служби карантину рослин вжили всіх заходів, необхідних для боротьби зі шкідливою рослиноюПереглядів: 4136
Поширень: 0