У Вінниці очільник одного з місцевих ЖЕКів запропонував мешканцям, що аж надто багато назбирали непогашених платіжок реальну альтернативу борговій ямі, — йдеться в сюжеті новин 2+2.

Жителям пропонують мітлу, совок або вантуз замість судової і юридичної тяганини. Людям, у яких не вистачає коштів заплатити, винахідливий комунальник пропонує посади двірників, сантехніків, слюсарів.

Наприклад, одна жінка мете вулицю за борги. Вона винна ЖЕКу 52 тисячі грн. Каже, що вже багато віддала. Додає, що робота їй подобається. Щоб швидше сплатити борг за комунальні послуги, у її родині на ЖЕК працюють ще син і донька.

Ідея запропонувати людям відпрацьовувати комунальні борги мітлою або лопатою прийшла в голову чиновникам місцевого ЖЕКу. Тут кажуть, що у районі є сто родин-боржників. Усі разом вони винні майже 300 тисяч грн. Тому у ЖЕКу намагаються укласти договори із людьми і реструктуризувати борги. Причому, запрошують на роботу комунальники не листом і не оголошенням, а приходять особисто.

Комунальники зізнаються, що вибивати гроші через суд — це не завжди ефективно. Але іноді немає вибору. Вирішувати питання боргу не через суд, а працею, поки що погодилися 9 жителів району. Тепер у місцевому ЖЕКу додатково працюють три двірники і шість майстрів, серед яких є сантехнік, зварювальник і столяр.Переглядів: 3620
Поширень: 0