На даний момент серед лідерів наступні претенденти на здобуття щорічної премії «ЛЮДИНА РОКУ» за вищі професійні і громадські досягнення (подаються в алфавітному порядку):
1. РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ
В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2009» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)
Урочиста церемонія вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2009» відбудеться 20 березня 2010 року о 16-00 у Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА».
1. РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ
- Аваков Арсен (Голова Харківської облдержадміністрації)
- Антипов Олександр (Голова Луганської облдержадміністрації)
- Гаваші Олег (Голова Закарпатської облдержадміністрації)
- Гаркуша Олексій (Голова Миколаївської облдержадміністрації)
- Нефьодов Олександр (Голова Запорізької облради)
- Палійчук Микола (Голова Івано-Франківської облдержадміністрації)
- Романова Наталія (Голова Чернігівської облдержадміністрації)
- Романюк Микола (Голова Волинської облдержадміністрації)
- Бартєнєв Олександр (Міський голова м. Феодосія)
- Грицак Лев (Міський голова м. Трускавець)
- Гройсман Володимир (Міський голова м. Вінниця)
- Даниленко Андрій (Міський голова м. Євпаторія)
- Добкін Михайло (Міський голова м. Харків)
- Осадчий Олег (Міський голова м. Керч)
- Паутов Олександр (Міський голова м. Миргород)
- Соколов Олександр (Міський голова м. Чернігів)
- Шаповалов Євген (Міський голова м. Бердянськ)
- Байсаров Леонід (Президент ВАТ Вугільна компанія «Шахта «Червоноармійська західна №1»)
- Бойко Володимир (Генеральний директор Маріупольського мет. комбінату ім.Ілліча)
- Власов Геннадій (Генеральний директор ВАТ «Авдіївський коксохімічний завод»)
- Каунов Тимофій (Генеральний директор СП «Полтавська газонафтова компанія»)
- Лізунов Сергій (Президент ТОВ «ТНК-ВР Комерс»)
- Нечаєв Олександр (Голова правління ЗАТ «Кримський ТИТАН»)
- Поташник Семен (Генеральний директор ВАТ «Укргідроенерго»)
- Субботін Віктор (Генеральний директор ВАТ «Турбоатом»)
- Фурман Олександр (Голова правління ЗАТ «Запорізький залізорудний комбінат»)
- Азаров Андрій (Голова Наглядової Ради КС«Перше кредитне товариство»)
- Аскєров Шохраддін (Президент компанії «Аеростар»)
- Бойко Сергій (Президент групи компаній «Воля»)
- Доровськой Олександр (Генеральний директор ФК «Здоров\'я»)
- Кохан Олег (Президент кінокомпанії «СотаСінемаГрупп»)
- Скоцик Віталій (Генеральний директор ТОВ «АМАКО»)
- Фіала Томаш (Керуючий директор компанії «Драгон Капітал» )
- Чернявський Георгій (Голова Ради директорів корпорації «Навігатор»)
- Чуйков Юрій (Генеральний директор ВАТ «Фарлеп -Інвест»)
- Гребинський Леонід (Голова правління «Індустріалбанк»)
- Гулей Анатолій (Голова правління «Ощадбанк»)
- Зінков Дмитро (Голова правління «ОТП Банк»)
- Лавренчук Володимир (Голова правління «Райффайзен банк Аваль»)
- Мороховський Вадим (Голова правління АБ «Південний»)
- Наумов Сергій (Голова правління «Укрсиббанк»)
- Пушкарьов Вадим (Голова правління «ВТБ Банк»)
- Якіменко Олена (Голова правління ВАТ «Златобанк»)
- Гаврилова Наталля (Телеканал «СТБ»)
- Данилевич Андрій (Телеканал «Інтер», до вересня 2009р.)
- Денисов Олександр (ТРК «Україна»)
- Кисельов Евген (Телеканал «ТВі», до жовтня 2009р.)
- Куликов Андрій (Телеканал «ICTV»)
- Литвиненко Юлія (Телеканал «Інтер»)
- Мосійчук Наталія (Телекомпанія «1+1»)
- Сенічкін Руслан (Телеканал «Інтер»)
- Бессонова Анна (Бронзова призерка Олімпійськиї ігор-2008 з художньої гімнастики)
- Зантарая Георгій (Чемпіон світу з дзюдо)
- Кваша Ілья (Срібний призер Чемпіонату Європи зі стрибків у воду)
- Кличко Володимир (Чемпіон світу з боксу за версією WBC)
- Ломаченко Василь (Чемпіон світу з боксу)
- Прянишников Владислав (Рекордсмен Світу ті Європи з кульової стрільби)
- Рубан Віктор (Стрільба з лука)
- Харлан Ольга (Чемпіонка світу з фехтування)
- Шевченко Валентина (Бронзова призерка Чемпіонату Світу з лижних гонок)
- Алексанян Адраннік (співак, переможець дитячого музичного конкурсу «Вітебськ-2009»)
- Костюк Олена (акторка, володарка Гран-Прі МНКФ)
- Кузинський Юрій, Рудницька Каріна (дует юних акробатів, лауреати конкурсу «Україна має талант»)
- Литвинчук Вікторія (співачка, переможець дитячого фестивалю «Чорноморські ігри»)
- Лук\'янець Соломія (юна оперна співачка)
- Соболь Олександр (найвищі бали республіканського тестування)
- Христюк Костянтин (художник-аніматор, володар «Срібного ведмедю» міжнародного анімаційного фестивалю в Австрії)
В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2009» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)
Урочиста церемонія вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2009» відбудеться 20 березня 2010 року о 16-00 у Національному Палаці Мистецтв «УКРАЇНА».