У номінації Модельєр перемогла дизайнер Лілія Літковська, яка за два дні до цього - 20 квітня - отримала першу українську премію в галузі моди Best Fashion Awards за краще постановочне fashion show.

Нагороду журналу ELLE у номінації Співак і співачка отримали Євген Філатов, він же The Maneken, і Джамала.

Актором року визнаний Сергій Бабкін, проте на церемонії він не був присутній. Актрисою року визнана Віра Брежнєва. Екс-солістка ВІА Гри, яка нещодавно на московській церемонії HELLO! була визнана найстильнішою у Росії, і тут подякувала за те, що її визнали стильною.

Спортсменом року став боксер Василь Ломаченко, спортсменкою - легкоатлетка Наталія Добринська.

У номінації Телезірка читачі ELLE УКРАЇНА проголосували за ведучу щотижневої авторської програми Тиждень моди з Дар\'єю Шаповаловою Дар\'ю Шаповалову.

"Для мене визнання читачів журналу ELLE УКРАЇНА є несподіваною і приємною подією. Ця нагорода є ще одним підтвердженням зростаючої популярності модної журналістики та й fashion у цілому, в Україні", - зазначила Шаповалова.

Кращим фотографом став Юрій Балан, найкращою моделлю - Алла Костромичева, яка передала відеовітання з Нью-Йорка.

Читачі ELLE також вирішили, що найуспішнішою бізнес-леді України в 2009 році є власниця бутику Villa Gross Олена Литвин, а самими світськими персонажами - Андре Тан і Тетяна Рамус.

Іконою стилю визнана колишня модель, а нині - власниця бутику S4astie Юлія Магдич.

Крім вручення нагород у рамках церемонії відбулися покази колекцій одягу з бутиків Олени Литвин і Юлії Магдич, а також колекції Лілії Літковської.

Вечірку починали електронні Tomato Jaws. Співали також переможці - Джамала і The Maneken. Євген Філатов супроводжував своїми сетами відхід гостей.


Переглядів: 2574
Поширень: 0