Концерн Поділля

Восьмий рік поспіль, у найкомфортнішому для проживання місті України, відбуватиметься фінальний етап студентського інтелектуального змагання майбутніх фахівців радіотехніків.

З 5 квітня по 8 квітня на базі Вінницького національного технічного університету відбуватиметься Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2016).

Метою олімпіади є підвищення якості підготовки фахівців з зазначеного напрямку та стимулювання обдарованої студентської молоді до подальшого саморозвитку.

Олімпіада проводиться у формі індивідуального змагання, шляхом розв’язку теоретичних завдань з п’яти фундаментальних дисциплін підготовки фахівців радіотехніки. Щорічно викладачі кафедри радіотехніки докладають значних зусиль для її організації та проведення, ще більш якісно та цікаво, ніж попередні роки.

Тож, в рамках проведення Олімпіади цього року вперше буде проводитись науковий семінар наукової школи докторів наук Осадчуків.

Також вдруге буде проведено дистанційну дослідницьку олімпіаду для молоді Вінниччини за радіотехнічним напрямом і вже традиційно заплановано проведення творчого конкурсу практичних розробок та виставка-конкурс студентських радіоаматорських розробок, що сприятиме відзначенню кращих практиків серед радіотехнічної юні.

До оргкомітету надійшло 51 анкета учасників з 15 вищих навчальних закладів України, переможців університетських змагань.

Головними заходами Олімпіади:

Всеукраїнська олімпіада з радіотехніки

Розуміючи, що, в сучасних непростих умовах державотворення та фундаментальних змін в освітній сфері, має змінюватись і ставлення суспільства до офіційних заходів, а представники соціально відповідального бізнесу підтримувати співпрацювати з вищими навчальними закладами на постійні основі, тим самим сприяючи якісній підготовці майбутніх фахівців, задля майбутнього динамічного розвитку України! Саме тому, оргкомітету особливо приємно відзначити продовження плідної співпраці з провідними компаніями України – Kyivstar , Melexis та Diacom

Слідкуйте за перебігом подій ВСОРТ-2016 на сайті - http://vsort.org.ua

За інформацією прес-центру ВНТУ