Євгенія Гапчинська — відомий художник, картини якого притягують своїм теплом і викликають бажання дивитися на них годинами.

Роботи Гапчинської складно сплутати з іншими — маленькі смішні чи то діти, чи то ангели позують у гарних вбраннях. Ці зворушливі, наївні і душевні персонажі нагадують про дитинство, любов і добро. За створюваний настрій у своїх картинах Євгенію називають «постачальником щастя».

Художниця стверджує, що в її картинах немає ніякої суперідеї або послання до всього людства: «Я просто малюю те, що мені хочеться» — розповідає Гапчинська.

Вона є однією з найдорожчих художниць України, її картини завжди актуальні для колекціонерів і любителів сучасного мистецтва. Гапчинська виявилася настільки популярною, що її манеру живопису навіть підробляють і в Україні, і за кордоном — у Росії, Угорщині, Польщі.

Директор галерей Якова Гретера та «Мануфактура» Леонора Янко говорить: «На сьогоднішній день в Україні мені дуже хочеться підтримати наш народ і дати джерело для натхнення та енергії і дійсно наповнити всіх щастям».

Виставки Євгенії Гапчинської проходили в Україні, Росії, Франції, Бельгії, Англії, Нідерландах та інших країнах.

Роботи художниці зберігаються в колекціях відомих людей, зокрема, співака Лучано Паваротті, футболіста Андрія Шевченка, кінорежисера Микити Михалкова, співачок Софії Ротару і Лайми Вайкуле, музиканта Володимира Співакова, актора Олега Янковського, телеведучих Тіни Канделакі та Андрія Малахова. Вона є однією з найдорожчих художниць України, її картини завжди актуальні для колекціонерів і любителів сучасного мистецтва.

Її роботи висять у президентів багатьох країн, відомих людей і політиків. Мати хоча б одну картину з її казкової серії — це вже престиж. Елітні магазини обирають картини Гапчинської для оформлення свого інтер’єру, адже вони не лише заряджають позитивом, а й притягують неймовірну удачу.

«Дитяча» манера художниці спочатку дивує, а потім підкорює. Тут все одночасно нагадує і казку, і реальність, але ту реальність, де будь-яка буденна подія перетворюється на свято. Може, тому, що в душі самої художниці відсутні чорні думки і багатогодинні пошуки «сенсу життя»? І її герої навряд чи стали б ламати над цим голову. Вони не шукають сенс, вони просто живуть.

Роботи художниці наповнені первозданним позитивом, який гарантовано піднімає настрій кожній людині!