Бірмінгем, США, Алабама

Бірмінгем (США, Алабама)
- муніципальна спільнота, яка утворена та існує згідно із законами штату Алабама. Бірмінгем - найбільше місто у штаті з чисельністю населення 242,820 чол., та 1,079,089 чол. разом з населенням передмість.

Розташоване у підніжжя Аппалачів, на перетині двох головних залізних доріг, місто колись було найбільшим промисловим центром на півдні Сполучених Штатів. У епоху стрімкого розвитку національної промисловості населення Бірмінгему зростало так швидко, що його називали «чарівним містом». Сьогодні Бірмінгем повністю перетворив себе на місто з економікою, орієнтованою на медичні дослідження, банківську справу та розвиток сфери послуг, що зробило його одним з найпривабливіших для життя американських міст з центром, в якому кипить ділове життя, процвітаючою спільнотою, кулінарними закладами світового рівня та з найбільшою в Сполучених Штатах кількістю зелених насаджень на людину.

Бірмінгем також може пишатися 99 історичними районами та часто згадується як колиска американського руху за громадянські права.

Площа:
Бірмінгем - 391 кв.км., округи Бібб, Блаунт, Чілтон, Джефферсон, Шелбі, Сент Клер, Уолкер - 13,8 кв.км.

Найбільші установи:
Університет штату Алабама у Бірмінгемі, Баптистський медичний центр, Палата економічного розвитку, Регіональна Торгово-промислова палата Бірмінгему, Інноваційне Депо, Неприбутковий ресурсний центр Алабами.

Освіта:
3 університети, 3 коледжі, 4 молодші коледжі, 3 політехнічні школи, 3 релігійні школи, 4 бізнес-школи та 276 середніх шкіл.

Влада:
Бірмінгем, столиця округу, є одним з 33 окремих муніципалітетів в окрузі Джефферсон. Місто керується мером і міською радою та має загальний річний бюджет, який складає приблизно 300 млн. доларів (станом на 2007 рік).

Офіційний сайт міста Бірмінгем:
www.informationbirmingham.com