Відповідь:

Добрий день, Юліє. В департаменті енергетики, транспорту і зв’язку мені повідомили, що Ваше питання щодо влаштування нерегульованих пішохідних переходів на зазначених Вами перехрестях розглядалось на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху ще взимку.

Бралось до уваги те, що відповідно до п. 6.4.1 Державних будівельних норм В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» пішохідні переходи в одному рівні з проїзною частиною через магістральні вулиці загальноміського значення з регульованим рухом влаштовуються на відстані не менше ніж через 300 м один від одного.

На сьогоднішній день, з метою безпечного переходу через вказані вулиці на перехрестях з вул. Замостянською (за 150 м від перехрестя з провулком Литовським) облаштовано пішохідні переходи – через вул. Стрілецьку (нерегульований) та через вул. Академіка Янгеля (регульований).

Крім цього, відповідно до ДСТУ 4100-2014 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» нерегульовані пішохідні переходи облаштовуються в місцях, де більше 100 пішоходів перетинають проїжджу частину хоча б в одну годину будь-якого дня тижня. На даний час потік пішоходів на вказаних ділянках вулиць Академіка Янгеля та Стрілецької практично відсутній.

Враховуючи це, координаційна ради з питань безпеки дорожнього руху вважає, що для влаштування нерегульованих пішохідних переходів через вулиці Академіка Янгеля та Стрілецьку в районі перехрестя з провулком Литовським – нормативні підстави відсутні. Дякую.


Переглядів: 1105
Поширень: 0