Відповідь:

Шановна Олено! Я отримав від департаменту житлового господарства інформацію по вашому будинку. Дійсно, рішенням загальних зборів співвласників було обрано управителем вашого будинку ПП «Бокуд» та визначено уповноважену особу для підписання відповідного договору.

В додатках до договору за погодженням співвласників визначено перелік та вартість робіт, які планується виконати в період дії договору. За повідомленням адміністрації управляючої компанії ПП «Бокуд», умовами договору не передбачено роботи по встановленню додаткових елементів дитячого майданчика та фарбування існуючих. Тому підприємство не виконувало цей обсяг робіт.

Разом з тим, мешканці можуть внести зміни в договір на управління будинком та включити всі необхідні, на їх погляд, роботи. Це питання співвласники мають вирішувати на загальних зборах.

Тепер, маючи цю інформацію, я Вам рекомендую в першу чергу ознайомитись з переліком робіт, які включені у договір утримання будинку. Таким чином Ви будете розуміти, які послуги варто вимагати від підприємства, а що потрібно робити власними силами разом з сусідами. Дякую.

Переглядів: 11575
Поширень: 0