Антисептики для дитсадків купують коштом міського бюджету – Сергій Моргунов заборонив збирати гроші на ці цілі

З 1 червня вінницькі малюки знову зможуть відвідувати дитячі садочки. Наразі триває підготовка закладів до роботи в карантинних умовах. За дорученням міського голови Сергія Моргунова з бюджету Вінницької міської ОТГ на ці цілі виділено майже три мільйони гривень. Вони будуть направлені на медогляд працівників та закупівлю усіх необхідних додаткових засобів. 

Близько одного мільйона з бюджету направлено на тестування працівників дитячих садочків на коронавірусну інфекцію (2800 чоловік) та їхній медогляд. 

«Для нас всіх і для мене особисто питання безпеки у дитячих садочках принципово важливе. Якщо ми запускаємо роботу цих закладів, ми зобов’язані зробити так, щоб всі працівники пройшли відповідне тестування на коронавірус, щоб до роботи з дітьми приступили лише здорові вихователі, нянечки і технічні працівники. Тому я дав доручення виділити кошти на тестування працівників дитячих садочків. Дослідження почнуть виконувати завтра дня у муніципальному діагностичному центрі», – каже Сергій Моргунов

Ще 1,8 мільйонів направлено на придбання для садочків необхідних деззасобів, антисептиків, бактерицидних ламп, безконтактних термометрів тощо.  

«Наголошую, якщо у батьків намагатимуться збирати кошти на ці цілі, повідомляйте на Цілодобову варту або особисто мені, можна через Інтернет: сторінку Вінницької міської ради або сайт Майвін. Адже ці необхідні протиепідеміологічні засоби будуть закуповувати за рахунок міського бюджету. Я категорично забороняю працівникам дитячих садочків збирати кошти на такі цілі», – зазначив міський голова. Переглядів: 2485
Поширень: 1