Для оформлення муніципальних доплат по програмі «Вінничани важливі» копії документів та заяву можна надсилати поштою

Під час сесії міської ради, яка відбулась 26 червня, депутати проголосували за ряд змін, що стосуються отримання муніципальних доплат по програмі «Вінничани важливі». Вони спрямовані на те, щоб отримання таких виплат здійснювалось на більш комфортних та оптимальних умовах для людей. Серед них – можливість надсилати копії документів та заяву поштою, що є важливим в умовах коронавірусу, адже це мінімізує відвідування Прозорих офісів та контактування з людьми.

Програма «Вінничани важливі», ініційована міським головою Сергієм Моргуновим, має ряд блоків по підтримці вінничан. Серед них – допомога для тих мешканців громади, які потребують зараз найбільше уваги, адже мають пенсію чи іншу державну допомогу, меншу за 2100 грн. 

«Завдяки прийнятим рішенням на сесії, тепер людям не обов’язково особисто звертатись до Управлінь соціального захисту для подачі документів. Для зручності та прискорення оформлення допомоги вінничани можуть надсилати копії документів та заповнений вдома бланк заяви (Заява.docxЗаява.docx) поштою. Це в умовах продовження карантинних заходів важливо. Тож, ті вінничани, які відносяться до управління соціального захисту населення (Лівобережне), можуть надсилати на адресу: 21001, вулиця Замостянська,7. А ті, хто до управління соціального захисту населення( Правобережного) – на адресу: 21021, проспект Космонавтів,30. Також у рішенні йдеться, що якщо людина має право на муніципальну доплату по кількох категоріях, вона обирає на свій вибір одну», –  зазначила перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

Також узгоджено питання щодо фінансування зазначеної допомоги. «Попередньо ми планували, що перша виплата буде здійснюватися в серпні за липень. Але, за дорученням міського голови Сергія Моргунова, це питання було опрацьовано і знайдена можливість профінансувати виплату допомоги в липні  за липень», – каже Наталя Паламарчук.

Довідка

Для отримання щомісячної муніципальної доплати отримувачам потрібно подати до Управлінь соціального захисту населення (Лівобережне) та (Правобережне) наступні документи:

- заяву на ім'я міського голови встановленої форми (подається у 2020 році одноразово) Заява.docxЗаява.docx зразок заяви;

- копії наступних документів:

  • документ, що посвідчує особу – паспорт громадянина України, або інший документ, який підтверджує громадянство України;
  • довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
  • свідоцтво про народження дитини (в разі потреби);
  • пенсійне посвідчення (за наявності);
  • інформацію про відкриття особового рахунку в установі уповноваженого банку, у разі виплати муніципальної щомісячної доплати через банківську установу;

- довідку про розмір пенсійної виплати (державної соціальної допомоги) за місяць, в якому буде призначатись муніципальна доплата.

Оригінали зазначених документів надаються у разі особистого звернення.Переглядів: 2284
Поширень: 0