У Вінниці відбудеться експертне обговорення шляхів розвитку «зеленої економіки»

24 липня відбудеться друге експертне обговорення в рамках розробки проекту Стратегії розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ –  «Перехід до «зеленої економіки» за підтримки освіти та науки». Захід відбудеться офлайн на підприємстві KnessGroup з 14:00 по 16:00. Участь в зустрічі можуть взяти усі бажаючі фахівці у сфері «зеленої економіки», але за попередньою реєстрацією.

Співпраця наукового, освітнього, бізнес секторів та суспільства стає все більш необхідною у конкурентному та глобалізованому світі. Університети та наука роблять внески у формуванні відповідей на екологічні виклики та пошук нових рішень для переходу до «зеленої економіки» у Вінниці. 

Експертне обговорення питання розвитку «зеленої економіки» перспективної Вінницької міської ОТГ наразі важливий етап в процесі написання проекту Стратегії 3.0. Тому до участі в заході запрошуються фахівці, які мають знання, досвід і власне бачення можливостей території, які можна і варто розвивати. 

Фахова дискусія відбуватиметься наживо, тому кількість місць обмежена. Перевага щодо участі буде надаватись передусім тим заявникам, які спеціалізуються в тематиці заходу. 

Реєстрація учасників за посиланням

На заході будуть обговорюватись орієнтовно наступні питання:

  • Традиційна та нова економіка в межах міста: протистояння чи спільний розвиток?
  • Заходи і засоби на етапі переходу до «зеленої» економіки
  • Які сектори «зеленої» економіки є найбільш перспективними для Вінницької міської ОТГ?
  • Яких дій вимагає перехід до «зеленої» економіки від освіти і науки?

Якщо у вас є питання чи пропозиції щодо цього заходу чи загального розвитку об'єднаної громади на наступні 10 років, просимо писати на цю електронну скриньку: [email protected] .

Детальніше з переліком заходів та нормативною базою можна ознайомитись тут

Довідка:

Зелена економіка є низьковуглецевою, економічно ефективною та соціально інклюзивною. В умовах зеленої економіки зростання зайнятості та доходів зумовлюється державними та приватними інвестиціями в таку економічну діяльність, інфраструктуру та активи, які дозволяють зменшити викиди вуглецю та забруднення, підвищити ефективність використання енергії та ресурсів та запобігти втраті біорізноманіття та екосистемних послуг.Переглядів: 2512
Поширень: 0