Троє вінничан отримали призові місця на обласному конкурсі «Щаслива родина – душа України»

Днями конкурсна комісія визначила переможців обласного конкурсу на кращий відеоролик до Дня родини «Щаслива родина – душа України». Конкурсантів обирали у два етапи – міському та обласному. У другому етапі перемогла Юр Олександра. 

На міський конкурс подали свої роботи вісім учасників, серед них і визначили переможців у трьох вікових категоріях.  Перша категорія – учасники віком від 7 до 10 років, друга від 11 до 14 років та третя - від 15 до 17 років.  Загалом на конкурс подали 40 відеоробіт.  Переглянути їх можна за посиланням.

«Приємно відзначити, що серед поданих на конкурс робіт, переможцями визнано учасників, які проживають на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та стали переможцями І етапу конкурсу. У першій віковій категорії (від 7 до 10 років) перше місце здобула Юр Олександра. У другій віковій категорії Віра Гамалєєва зайняла третє місце, і в третій віковій категорії також «бронза» дісталася Ользі Шевчук», - розповіла директора департаменту соціальної політики Валентина ВойтковаПереглядів: 2321
Поширень: 0