Вінницький індустріальний парк виборов перемогу  у конкурсі «Золота ділянка 2020»

Відбувся конкурс «Золота ділянка 2020», який проводився в рамках проєкту Польської допомоги задля розвитку «Підвищення  конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва». За результатами конкурсу  ділянка Вінницького індустріального парку площею 27,6 га була визначена переможцем. 

Конкурс «Золота ділянка 2020» проходив у два етапи. На першому етапі конкурсна комісія в складі іноземних та українських експертів здійснювала  відбір земельних ділянок на підставі надісланих матеріалів: описів ділянок, доданих світлин, карт тощо. На другому етапі здійснювався аудит земельної ділянки – візит представників конкурсної комісії до обраних за результатами І етапу інвестиційних ділянок та визначення серед них одного переможця. 

Загалом, у Вінницькій області на конкурс було подано 10 претендентів від 6 Об'єднаних Територіальних Громад (ОТГ). Ділянку-переможця визначали за наступними критеріями: локалізація земельної ділянки, інфраструктура, її юридичний статус, ландшафтні властивості, наявність під’їзних шляхів та близькість залізничної колії.

Вінницький індустріальний парк виборов перемогу серед 10 претендентів у конкурсі «Золота ділянка 2020»

Найбільш привабливою для іноземних інвесторів відповідно до висновків авторитетних європейських експертів визначено  ділянку Вінницького індустріального парку.

За умовами конкурсу передбачено наступні нагороди:

  • вручення дипломів і статуеток;
  • навчальний тренінг «Симуляція візиту інвестора» від експерта Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ); 
  • максимальне поширення інформації про  інвестиційну ділянку серед іноземних інвесторів;
  • 5-денний навчальний візит до Польщі з метою вивчення досвіду й кращої практики реалізації ефективних інвестицій польських колег.

«Перемога Вінницького індустріального  парку  в конкурсі  «Золота ділянка 2020» є результатом сталої та системної роботи Вінницької міської ради в сфері залучення інвестицій. Вінницька міська рада та міський голова докладають максимум зусиль, щоб Вінниця була комфортним місцем для життя і ведення бізнесу. Тому Вінниця і  надалі залишається привабливим містом для потенційних іноземних та регіональних інвесторів», - сказав в.о. директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов

Нагадаємо, що Вінницька область є однією із 7 областей України, яка взяла участь у конкурсі «Золота ділянка 2020». Метою конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах, задля підвищення спроможності громад залучати регіональні та іноземні інвестиції. Конкурс проводився Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) спільно з Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у рамках проєкту Польської допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».Переглядів: 3569
Поширень: 3